Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zkušenost Peugeot Partner Teepee


Jirkap

Recommended Posts

Zkušenost z jiných aut mám, že se vyplatí automatická. Manuál musíš pořád dolaďovat, často (Octavia) se nedá nastavit mírné chlazení a končí to angínou.

Škoda, že Peugeot nedělá jednoduchou automatiku typu Fabia \"Klimatik\", tedy jeden knoflík, je levná a dobrá (je v základním vybavení klimy).

[upravil dne 1.1.2011 19:28 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

:papa Čaute, ja mám Tepee 1,6 HDI kúpil som ho koncom augusta 2010, do dnes som nabehal 5500 km, prevažne v meste - mám priemernú spotrebu 6,1 litra, a to teraz v zime ráno naštartujem a nechám bežať motor aj 6-8 minút navoľno takže som maxispokojný, boli sme pred vianocami v Poľsku na nákupy a priemerka mi vyšla 5,2 litra, chodievame na ryby a na strelnicu takže auto používam aj v teréne a veľmi dobre sa mi osvedčilo. Dobre prejde aj v ťažšom teréne. Na dlhé trate je ideálne , aj napriek tomu že mám nejaké kilo navyše nemám problém potiahnuť dlhšiu trasu. Brzdy sú postačujúce, no keď je naložené na doraz treba byť opatrnejší. Vnútorná výbava mi vyhovuje. Jediný nedostatok je chýbajúci 6. prevodový stupeň, ktorý by sa dal využiť ny diaľnici, inak som s ním veľmi spokojný. Je to zatiaľ najlepšie auto, aké som mal. :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tým že ho necháš ráno studený bežať na voľnobeh 8 minút, tak dosahuješ najväčšie opotrebenie motora aké môže byť. Auto by sa malo po naštartovaní hneď zaťažiť, teda rozbehnúť sa. Neviem presne prečo, čítal som o tom nejaké články:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdarec. Teepee máme doma od března 2011. Jedná se o 1,6 HDi 55kw. Auto bylo koupeno od pp205 při 32tis s poměrně nestandartní výbavou ( jak jinak od ppéčka :) ). Během pár měsíců už máme najeto skoro 10tis., a tak si troufám říct že:

a) motorizace stačí do města, ale bohužel na dálnici je strop tak 140km/h, auto je pak už docela hlučné a žere, chybí šestka

b) jak už jsem psal, do města naprosto ideální, auto je svižné, všude se vejde, ve městě supr spotřeba

c) komfort výborný - sedíš vysoko, vydíš daleko. Sedáky krátké, ale nohy máš pod sebou a ne před sebou

d) klima krásně uchladí celé auto - v mém případě je manuální

e) auto je v zadu průchoďák ( 2krát šoupačky ), pokud máte malé děti, tak asi víte o čem mluvím :)

Jinak přední náprava je opravdu tragédie a co nejdřív ji budu nechat dělat. Olej měním po 10tis.i když výrobce mluví o 20tis. Pokud se držím, tak na plnou nádrž ( beru vždy plnou ) najedu cca 800km viz.podpis. Pokud to vyjde, tak v nebližší době nás čeká cesta k moři. Dám poté vědět jak a co.

Jinak s hodnocením ostatních musím souhlasit, celkově spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

Tepeečko mám necelý rok, najeto cca 10 tisíc, většinou po dálnicích, plus dovolená Chorvatsko. Průměrná spotřeba se drží na 5,6 l, a to většinou s plně využitým zavazadlovým prostorem až po střechu. Jízdní vlastnosti mi maximálně vyhovují, motor je dostatečně pružný, samozřejmě je nutno počítat s nutností mírněji projíždět zatáčky. Jinak ale plně splňuje účel, pro který jsem auto pořizoval. Zatím jsem neřešil žádné technické, ani jiné problémy. Čím déle auto mám, tím více jsem s ním spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

zvažuji o koupi berlinga 1,6Vti 88kw.....nový model, najel jsem s tím cca 120km a jsem silně v rozpacích.......auto má najeto opravdu cca 42tis ... zklamaly mne jízdní vlastnosti , na to že to má cca 120kobylek se mi to jeví neskutečně líné, a řízení se chová podivně jako ve staré š120, když to srovnám s P406 který má najeto cca 290tiskm tak přímo tragédie ..... je to jen nezvyk nebo to tak je i u ostatních berling či partnerů?auto mi připadá že na cestě plave než že by jelo rovně, tedy nutné stálé korekce volantem ..... .........:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...