Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co s tim?


Guest MMMMM

Recommended Posts

Vcera mi prisel dopis od Policie CR ze jsem s vozidlem reg.znacky XXX dne XX v XX hodin v Praze (P_6,Evropska Z C) spachal prestupek proti bezpecnosti a plynulosti silnicniho provozu podle ustanoveni $22/1a zakona CNR c.200/1990 sb., o prestupcich, ve zneni pozdejsich predpisu. A mam se dostavit do Prahy!

Pokud nemohu mam tam zavolat a popr.dohodnout jiny termin.

Zrejme me vyfotili ze jsem jel rychle :((

Ted se ptam: Pokutu zaplatim ale musim do Prahy je to pro me 100km + dalnicni znamka. Nemohou to poslat do meho mesta a projednat to zde? Mate s tim nekdo zkusenost co s tim? Co s tim. Co je to za prestupek podle toho paragrafu? Kolik mi mohou dat pokutu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdu máš v tom, že Ti asi udělali snímeček. Mě se to stalo taky, bydlel sem u Kolína a na Kongresovou sem musel taky. Sedí tam dva maníci a sou docela v pohodě, teda nesmíš si vyskakovat. Já tam přišel, uznal chybu a že sem blbej, že sem zbytečně spěchal. Naměřili mi dolu k nuseláku na sedumdesátce 120. Stálo to 500.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě zaměřili v Horní Bečvě(kraj Moravskoslezský) a poslali to k nám do Přerova(kraj Olomoucký) na projednání,takže je to divný.Zavolej tam,že se nemůžeš z nějakýho důvodu dostavit a a? to pošlou na projednání k vám.Mám zkušenost,že když to řeší někdo jinej bývá to levnější.já jsem překročil v obci rychlost o 26 km/h a za 500kč.Hodně štěstí!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...