Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Neidentifikovateľný zvuk spod auta


Joe67

Recommended Posts

Zdravím vás, páni. Neviem si rady a som v koncoch, preto som sa rozhodol založiť novú tému, keďže s ničím podobným som sa tu nestretol a eventuálne by som tým mohol v budúcnosti niekomu pomôcť.

Keď idem okolo 40 - 70 po dobrom povrchu, počujem spod auta (neviem, či je to od prednej nápravy alebo podvozku) taký veľmi zvláštny zvuk, v pravidelných intervaloch taký akoby... Nie buchot, nie šuchot... Ten zvuk sa pri zrýchľovaní od 40 do 70 zvyšuje, je pravidelný. Od 90tky ho vôbec nie je počuť (zrejme preto, že intenzita toho, čo ten zvuk vydáva je taká, že to splynie v jeden zvuk alebo sa táto vlastnosť od istej rýchlosti neprejavuje) a ten prehluší hluk od kolies a aerodynamický šum. Pocitovo sa mi zdá, že pri neutrale je ten zvuk výraznejší.

V pneumatikách mám dobrý tlak, bol kontrolovaný. Čo by to mohlo byť? Osmička? Vôľa v zavesení kolesa? Poloos? Niečo úplne iné?

Len tipujem, som vodič, nie technik:)

Ďakujem za každý nápad.

[upravil dne 17.7.2010 Joe67]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som bol v servise, prezreli sme celý podvozok, tyčky, čapy, úchyty, výfuk, plasty na podvozku, atď., ale nič sa neukázalo, našli sme len jedno opotrebované ložisko, ale to nebude ono.

Náš tip bol ešte možný klinec v pneumatike, ale ani to sa nepotvrdilo. Pár kamienkov v pneumatikách mám, dôkladne sa budú čistiť v nasledujúcich dňoch. Dám vedieť, či sa to vyriešilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...