Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

farba karoserie


martis

Recommended Posts

ahoojte mam problem,chcel som dnes nastriekat predny naraznik,tak som kupil farbu podla stitku (kod farby) ale ked som to nastriekal tak je to ovela ovela svetlejsia farba ako mam ja.ja mam bordovu metalizu a co som teraz nastriekal tak ta farba je krvavo cervena metaliza.

ale podla vzorkovnika mi ta farba sedela,ale po nastriekani vobec nie,preto sa pytam mam kupim akoze zaklad cervenej metalizi?? (tmava) lebo teraz co som kupil vyzera ako pod otien.ako to riesite vy??? fakt prosim o pomoc,

na aute mam cervenu metalizu prilozim aj foto z netu.

1 fotka je moja farba auta.

2 fotka je moja farba auta

a 3 fotka je farba skoro ako mam teraz nastriekany naranzik :(

[upravil dne 17/7/10 martis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle fotek to vypada že mas barvu lucifer.

to vo je na fotce 3 bych řekl že je pastel.

ale fotky hodne zkresluji:nevim

ja to řesim tak že si kupuju sprej přimo v peugeote. vajde na nejakych 350,- 250ml je tam barva a bezbarvej lak

[upravil dne 17.7.2010 čakom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som uz stoho blazon,lebo mam fotku kde je rozdiel z boku a z predu mi ta farba aj sedi,ale jasne ze cez fotku to skresli,ale ked som to prilozil ku autu tak to bola ovela svetlejsia farba,mam dat skusim namiesat tu zakladnu farbu? lebo aj podla kodu farby tam mala na vyber asi 6 podotienov,aj ked nechapem preco,vsak ked kod farby tak to ma byt presne moja farba :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ja som tam bol z celym autom :) a presne podla auto kontrolovaly a aj podla kodu farby,bol som pritom ako kontrolovaly vzorkovnik farby podla auta a sedelo to,ale ked sa to nastriekalo tak to uz nesedi,tlak v kompresory bol ok,je to rovnomerne nastriekane aj farba aj lak tak neviem co si mam mysliet,jedine ze zle namiesana farba (svetlejsia) :( ty mas tu istu farbu auta?? ak ano mas aj rovnaky kod farby?? ci nahodou mi nezmenili odtien farby a tym padom mi stitok nesedi.hmmm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MiliVFR tak ja ked som daval miesat farbu bolo tam bud 5 alebo 6 pododtienov a vybrali sme asi 3 alebo 4 ten sedel akurat,ale po nastriekani je to veelmi svetle, cize ty si kupil farbu a prva farba(vzorka)? to je akoze zaklad a od nej sa pohybuje odtien aspon tak tomu chapem,cize zajtra skusim kupit este raz farbu a zoberiem 1 vo vzorkovniku,dufam ze to nebude veelmi tmava,lebo ja ani neviem ci ta farba co je na aute je dobra,lebo ked porovnavali kde miesaju fabru tak mi povedali ze kazdy diel iny odtien,to som sa az divil volnim okom to vsetko sedi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

BARVA KAROSERIE LAK ČERVENÝ LUCIFER

9862 62 Opravná tužka na lak Červená lucifer Metalický - EKQ

9860 A3 Opravný lak ve spreji Červená lucifer Metalický - EKQ

jaký to je množství toho spreje a ta tužka to je taková lahvička jako lak na nehty s malým štětečkem 4ml?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes som bol kupit este raz farbu kupil som najtmavsiu od lucifera :) krasne to sedi,akurat je tm vindo viac trblietok,ale to asi koly tomu ze cerstva farba(nevyblednuta)

presna receptura je ekq-86339. pre istotu to aj tu napisem keby som stratil plechovku :) dakujem kazdemu za pomoc!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...