Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

farba karoserie


martis

Recommended Posts

pod tyhle cerveny metalizy a zvlast zrovna pod Lucifera je podtreba pouzit podstrik, samotna vrchni barva totiz velmi spatne kryje a pak to vychazi svetlejsi, nez ma byt, takze je treba nechat namichat undercoat- podstrikovou barvu, tou to nastrikat na pripraveny naraznik v plnici a navrch pak uz jen staci jedna nebo dve vrstvy Lucifera a je to OK, delal jsem naraznik kamosovi na C5, objednaval jsem jen dle kodu EKQ, bez srovnani se vzornikem a neni to nijak poznat ani pod ruznym uhlem svetla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na skrabance undercoat nastrik neni treba, je to treba jen na vetsi plochy

Jinak spravny michac barev by mel hned pri objednavani takoveho odstinu, ktery undercoat potrebuje, hned nabidnout, ma to v katalogu napsane. (aspon ten muj michac, michal jsem u nej uz asi 4 ruzne odstiny barev na auta, vzdy jen podle kodu a vzdy barva sedela 100% :) )

[upravil dne 19/7/10 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ferry ja som mal podklad na jednom cierny a na druhom kuse strieborny,a odtien maju rovnake,a aj tak bola farba svetlejsia asi koly tomu ze odtien farby bol svetly a stym sa uz asi nedalo nic robit,teraz tu svetlu co mam zvysnu pouzijem ako zaklad na dalsie diely a potom budem davat moju farbu aspon mi z mojej dobrej farby nepojde tak vela,a inak je pravda ze ta farba trosku tazsie krila na niektorych miestach kde bol plnic a kde nie,ale dalo sa to,je to nastriekane ako keby som do zrkadla pozeral rovnomerny odraz.pouzil som nejaky drahy lak ma oznacenie 8007 a krasne sa rozlieva a hlavne nemam ziadne zlievance :) a samozrejme ani prach :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 8 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...