Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nechce naštartovať 1,9D


marko306

Recommended Posts

A mám tu zas problém. Motor mi nechce naskočiť.

Prišiel som domov, auto zhasol, o 10min. som chcel ísť preč a motor mi nechcel naskočiť. asi tak na siedmi raz naskočil, ale tak všelijak, potom šiel niečo pod 750 ot/min asi tak 5sek. a zdochol. viac už nechcel naskočiť.:(

Teplota motora bola 80 stupňov, palivomer ukazuje asi štvrť nádrže, pumpičkou som natlakoval sústavu či náhodou nie je niekde netesnosť sústavy,ale nič sa nejavilo. Večer keď klesne teplota motoru, tak ho chcem ísť skúsiť naštartovať či nepôjde. Nejaké problémy pred tým nejavil iba sem tam mi tiež nechcel za tepla naštartovať, ale po asi 5-10 sekundách točenia chytil.

Vopred ďakujem za reakcie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, rozvodu sú ok.

Mám teraz nový poznatok, auto malo asi 50 stupňov a pekne naštartovalo, bez problémov. Otázka teda znie prečo auto nechytá keď je zohriate?

EDIT: Dnes ráno som zas naštartoval studené auto a namiesto 1000ot/min na voľnobehu za studena mal motor cca 900ot/min. Žeby sa rozštelovalo vstrekovacie čerpadlo? :myslim

[upravil dne 18/7/10 marko306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobnýho se stalo i mě.Po hrozném nasrartovaní kdy se motor hádal při 600 otáčkách jsem pumpičkou na filtru napumpoval naftu.Otáčky se srovnaly a já mohl odjet.Při dalším startu se to opakovalo.Pomohla mi výměna naftového filtru.Od té doby v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...