Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přepínač blinkrů


kuba.p.

Recommended Posts

Zdravim. Mohl by mi někdo poradit, zda se dá opravit to, že při spuštění pravého blinkru se rozsvítí dálková světla? A je v pořádku, když při automatickém vypnutí blinkru (pohybem volantu proti směru blinkru) přeskočí ovladač blinkrů do protipolohy (zapne se blinkr opačný)? Díky za odpověď. Mám 406 2,0 HDI 80 kW, r.v. 2002

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to častá chyba u Peugeotu, v servise Ti automaticky vymenia páčky, je to drahé. Ale dá sa to opraviť skús to otvoriť a napružiť pružinky. Mne to opravili za 20 eur. Nové stoja podľa výbavy od 260 do ca 500 eur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to tiez prepinalo samovolne ako chcelo,riesilo sa to tu aj podlozenim penou(molitanom) ale aj gumickou atd... Nakoniec po dvoch rokoch som dal aj tak vymenit packy za nove v origo servise.Dohodol som dobru cenu aj z montazou cca 20 min. za 230 euro. Pritom Valeo mi ponukali nove v ich sklade za 210 euro. Tak mam origo a aj svaty pokoj. Radim ti urobit to iste. Dokonca teraz mi aj dialkove idu krasne prepnut aj zablikat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...