Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyblednuté fólie


PEUGEOTIK307

Recommended Posts

Čaute,

mám dotaz.

Pred 3 rokmi som si dal na svojho miláčika namontovať fólie (najtmavšie čierne). Dostal som 5 ročnú záruku. A po 3 rokoch mi vybledli. Nie je to extra vyblednutie, ale sú hlavne priesvitné - cez zadné sklo vidím do vnútra úplne v pohode. Toto ma moc neteší. Kámoš si dal teraz u nich namontovať nové fólie a to je iné kafe.

Predtým používali fólie SUN GARD a tie boli podľa nich nekvalitné a prestali ich montovať.

Vo firme so mnou jednali úplne korektne a dali mi na výber 3 možnosti:

1. Vymenia na počkanie fólie bezplatne, ale bez záruky poškodenia vyhrievania zadného skla. Podľa nich sa môžu poškodiť cca 2 prúžky.

2. Nafotia vyblednutie, zašlú do BA dodávateľovi fólie foto, dodávateľ podľa nich musí odsúhlasiť reklamáciu. Majú 30 dní na odpoveď. Potom mi vymenia fólie aj so zárukou poškodenia skla. Takže ak mi ho poškodia budú ževraj musieť zaplatiť aj výmenu skla. Ale to je už kopec ďalších starostí.

A taktiež nemám v lete ako odskúšať či mi fungujú všetky vetvy vyhrievania zadného skla.

3. Nalepia mi bezplatne ďalšie fólie z vnútornej strany. Fólie už nebudú priehľadné, ale zvonku už nebudú plne čierne, ale trošku vyblednuté.

Ktorý variant by ste mi doporučili?

Má niekto podobné skúsenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápem tú možnosť 1. Tak alebo to vedia robiť a dávajú pri montáži pozor alebo čo. Neviem ako chcú poškodiť cca 2 prúžky. Podľa mňa, stačí dať pozor jedine pri \"obriezke\" a to na kraji skla tam kde sú vyvedené kontakty na káble, to keby poškodili tak prestane fungovať úplne a nie iba 2 prúžky. Ak máš možnosť byť pri montáži zober 1 a pozeraj im na prsty. Ja som to tak urobil.

Vyhrievanie by sa malo dať overiť aj merákom.

[upravil dne 17.7.2010 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...