Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosím řekněte mě, že je to jen vtip!!!


Pe.Tr

Recommended Posts

Podvod § 209

(1) Kdo sebe nebo jiného obohatí tím, že uvede někoho v omyl, využije něčího omylu nebo zamlčí podstatné skutečnosti, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta, zákazem činnosti nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty.

(6) Příprava je trestná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot09

Nechci se tu nikoho zastávat, ale poptávka přece určuje nabídku a tenhle člověk je evidentně šikovnej a využil toho. Spousta jiných jenom lamentuje nad svojí neschopností a nezmůže se na nic jiného než na ono práskání. :myslim

nebyl jsi dlouho na slunicku ? to fakt myslis vazne ? opravdu je vhodne obdivovat takoveho zm..da, ktery nabada k podvodu nekoho jineho a jeste na tom sam vydelava a rikat o nem ze je sikovny ? Prosim zavolej na 155, at ti poslou houkavy auto a pripravi vypolstrovanou mistnost, ze blouznis :bojim

Kdyz bude velka poptavka po strileni lidi a najde se sikovny snajpr, taky ho budes obdivovat ?

[upravil dne 16/7/10 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot09

Nechci se tu nikoho zastávat, ale poptávka přece určuje nabídku a tenhle člověk je evidentně šikovnej a využil toho. Spousta jiných jenom lamentuje nad svojí neschopností a nezmůže se na nic jiného než na ono práskání. :myslim

Ty mi přijdeš jako zastance všeho nelegalniho a jakoukoliv zlodějnu budeš omlouvat, přemýšlej nad tim co tu pišeš. Pokud se takhle bude chovat každej, ted myslim onoho šikulu kterej vykrejvá tu díru na trhu, tak si za chvili nekoupíš ani rohlík kterej nebude upravenej podobným zpusobem;)

No nakonec aspoň vime s kym mame tu čest.

[upravil dne 16/7/10 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhodnocení...

BTW myslím, že takových firmen je víc než dost. Já když dal Svojí Vektřičku do Áček tak najdenou byla na dvou provozovnách. Bohužel lakování mřížky do barvy auta bylo tak nezaměnitelné, že samotná fotka mi dávala jistotu, nicméně náhodou bylo uvnitř i stejné neoriginální autorádio, také mělo changer, také tam bylo automatické rozvícení světel... jediné co ty vě auta oddělovalo bylo cca 70 tis. najetých km....

V tomto oboru máme u nás bohatou historii....

[upravil dne 16/7/10 koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...