Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosím řekněte mě, že je to jen vtip!!!


Pe.Tr

Recommended Posts

A keby si si kupil auto a zistil ze ma stocene km tak by si sem pisal ake su to vsetko k**vy, zastavat sa takeho obchodu je dost nerozmyslene... nemusim asi pisat komu to bolo...

...a k stranke...brutalita, este najdi stranku s najomnymi vrazdami a predajom drog a doplnime zbierku:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot09

Nechci se tu nikoho zastávat, ale poptávka přece určuje nabídku a tenhle člověk je evidentně šikovnej a využil toho. Spousta jiných jenom lamentuje nad svojí neschopností a nezmůže se na nic jiného než na ono práskání. :myslim

Covece co reakce to perla :) muzu se zeptat kolik ti je let?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem tu psal Xkrat, ze si za vznik podobnych firem muzou lidi sami (POZOR, NA ROZDIL OD P09 TAKOVE FIRMY NEOBDIVUJU !!!). Kdyz kupuju auto, beru stav km na tacho jako zcela imaginarni hodnotu - VZDY ale s sebou beru nekoho, kdo na rozdil ode mne vi, na co se ma u auta podivat a proste mi auto proleze. Bude-li s autem jezdit prase, muze jeho stav po najeti 60 tkm byt horsi, nez stav auta, ktere ma najeto 150 tkm clovekem, ktery si s autem rozumi.

Taky jsem tu uz kdysi popisoval situaci, kdy jsem byl sam k podstatnemu stoceni km donucen autobazarem. Mel jsem v te dobe 5let starou dodavku, ktera mela na tacho stav cca 450 tkm. Pan bazarista me provedl po plose, kdy byly o deset let starsi kousky se stavem tacho 120 - 150 tkm. No a od bazaristy logicky padla podminka vykupu opirajici se o podobnou hodnotu cisilek na tacho. Duvod???? Udajne leasingove spolecnosti nechteji financovat auta se stavem tacho pres 200 tkm - stalo se v r. 2005, dnes uz mozna leasingovky zafinancuji jakykoli skopek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: olaff

Podvod § 209

(6) Příprava je trestná.

To sice jo, ale jen u kvalifikace s horní hranicí 10 let (zvlášť závažný zločin). Čili jen odst. 5, kam se nedostane, protože nezpůsobí škodu velkého rozsahu, protože každá úprava se bude soudit zvlášť ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jedné straně je nabídka, kde je určitá nabídka a na druhou stranu se nabízí otázka, zda-li už výše uvedené služby byli poskytnuti (konkrétně=osobě). Další otázkou je, co na to litera zákona, zabývající se touto otázkou (problematikou). Nestačí někdy konat, ale hlavně danou věc dokonat, aby bylo učiněno za dost TŘ a TZ. Ale někdy i pouhý návod k dané věci je zavádějící.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...