Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hledám směnárnu - CZK->EUR 1600€ - smazat - vyřešeno


jirka639

Recommended Posts

v pondělí si jedu (z Brna) pro skútr do Německa(Dresden) a chtěl bych se zeptat zda nevíte někdo o dobrý směnárně, třeba na Cínovci?

potřebuji 1600€

nebo přímo někdo z klubu dělá \"směnárníka\"?

[upravil dne 16/7/10 jirka639]

[upravil dne 16/7/10 jirka639]

[upravil dne 16/7/10 jirka639

prosím smazat

[upravil dne 20/7/10 jirka639]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jirka639: Záleží, kolik času chceš hledáním nejlepšího kurzu strávit. Přes Prahu nejspíš koukám pojedeš, tak tu zastav a projdi se po Václaváku - směnáren je tam hafo a když jich pár obejdeš, na dobrej kurz bys měl narazit. Osobně mám z poslední doby dobrou zkušenost s X Change Grossmann: http://www.exchange-office.cz/.

@sloters: To je nějaká blbost, ne? Když chce keš, tak nemůže koukat na devizový kurzy, ne :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to měl domluveny ze to budem obchodovat ve stredu v pul 4 rano za uterny kurz CNB -0,1Kč na kurz. ale jak rikam byl to docela risk. zastavil jsem na benzince, prijel manik. vysli jsme ven, za benzinku, kde stal druhej s autem a nasedl jsem smenili jsme, zatim ten prvni stal venku a hlidal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak kdyz chces neco extra vyhodne tak musis riskovat. bylo to domluveny pres chlapka, kterej se snim znal. bezne spolu obchodovali, navic chlapek jel celou dobu semnou (delal mi odvoz auta). v nemecku jsem odevzal € a vic me netrapilo. to vize me hryzalo svedomi, jestli nahodou spolu nejsou domluvemy a € jsou falesny. Simir s Ahmudem stema penezma ale nemeli problem. jen mi rikali, ze vic jak 50€ bankovky od Cechu neberou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...