Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stahování okna 607


dzana.m

Recommended Posts

Tak mam takovej malej problem včera sem vytahoval okno u spulujezdce a najedno vtom zalupalo a začalo to skřípat a okno nešlo tak sem to skusil znovu a co nevidím okno sem chtel zavřít a místo aby jelo na horu tak jelo dolu a tak sem sundal tapecí koukam že mi vypadlo lanko nevýte nebo nemate skušenost jak to lanko nasadit zpatky na ten šnek co se navyjí předem moc dík za každou radu jinak nikde nic neupadlo ani se neuštíplo :fnuk:fnuk

[upravil dne 16/7/10 dzana.m]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne lamko neprasklo a ani není rostřepený to sem koukal dneska se chci nato pořádne mrknou ale jak sem včera koukal tak super přístup a není jiná možnost tam to lanko nasadit než to odvrtat :myslim moc se mi dotoho nechce jinak díky:)

[upravil dne 16/7/10 dzana.m]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem si stím včera hrál přes 4 hodiny chvyli mi to trvalo než sem nato přišel jak vyndat celou stahovačku i smotorkem abych nemusel nikde nic odvrtávat a po delším klidném rozčilovaní :aut se povedlo a vytáh sem celou stahovačku a co sem nevidel vypadlí lanko na jezdci tak koukám na jezdec a bylo vydet že už ho nekdo opravoval pak sem sundal motorek a lanka uplne skroucený a roztřepený a namotaný tak sem zavolal kamošoj a zeptel jsem se jestli to má cenu namotavat zpatky a ten říkal že at to ani nezkouším že ty lanka musej bejt uplně rovný jinak že se to hned namotá znovu což me moc nepotěšil takže musím sehnat celou stahovačku nebo spíš ten jezdec a oboje lanka co vedou na ten šnek co se navyjej a šnek taky takže prozatí jezdím se zavřeným oknem což je tedka docela parada jinak díky všem za rady :super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak dneska se mi přivezla nová stahovačka za 3500 z aukce zprahy nebudu zapirat skakal sem radostí že jí mam i zamontovaní nebylo až tak težké jediné co sem musel odvrtat tak byla páčka na otvíraní dveří jinak zandaní celí stahovačky bylo docela složitější nejak se mi to tam nechtělo vejít jinak facha a vše je vpohode a ted na další veci:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...