Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Praktický velmi prostorný ÚLOŽNÝ BOX mezi přední sedadla 807 (-:


Shemik

Recommended Posts

JJ, mas pravdu v tom, ze jinak se napoje v tech plechovkach, co se tam vejdou, shani spatne a jsou i celkem drahe. Ja mam ty ledove caje rad, tak mi to vyhovuje a v tom Makru to vychazi levneji nez ty PETky v krame, tak jsem s timto systemem spokojen. Nehlede k tomu, jak uz jsem psal, potrebuji to misto v boxu na veci, ktere neni potreba chladit. To je holt individualni. V kazdem pripade verim, ze i tohle reseni si najde sve priznivce a drzim palce pro vyreseni ;)

PS: Zkusim se zeptat toho kluka, jestli by ten jinej kluk, co nam ty boxy delal, byl ochotnej na tomto zaspolupracovat. Nicmene, uz jsem byl driv upozornen na to, ze tou masinou je mozne vyrabet vyhradne jen pravidelne a pravouhle tvary, takze by bylo potreba, pokud bys to chtel delat z techto boxiku, si to zakonceni a napojeni na tu lednicku nejak dorezat a dotvarovat sam z hotoveho boxiku.

Já si nakoupil zásoby plechovek v létě ve Francii, v malejch plechovkách se tam dělá témeř vše a cena 1 plechovky je již od 0,19E, takže je to i levný. Mám doma asi 6 kartonů plechovek všeho možného od Perrieru až po kolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kuci,

protoze se mi nekteri ozyvate pres mail, dam tady vedet vsem. Omlouvam se, ze se mi to porad odsouva, cekame za par dni narozeni potomka, tak mam ted desne honky, nejen v praci, ale i doma. Nicmene uz bych to i sam rad vyresil, protoze i zena nadava, ze tady ta hromada boxu prekazi, takze se to pokusim dat dohromady nejpozdeji do konce tohoto tydne. Pres vikend bych mel vyskrabnout chvilku casu, abych boxiky zabalil a hodil v pondeli rano na postu. Tak jeste jednou sorracek a mate moje slovo, ze do pondelka to bude v poste. Dik moc vsem za pochopeni.

Zdravi Vas Shemik (-:

PS: Jeden box si uz byl vyzvednout jeden zajemce vcera u me doma a Vy ostatni tady mate zatim aspon foto, abyste videli, ze Vas netaham za nos a boxiky pro Vas mam pripravene :)

post-16031-14109613200899_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám na tvoji fotku a mám pocit že čekáte paterčata. Podle těch dvou náprav bych řekl, že vás bude hodně.

Ale tak hlavně hodně zdravíčka a poklidný vstup do života a klid rodičům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

perfektní,pošta pracuje spolehlivě,už je mezi sedačkama, mám tam všechno co jsem měl v brašně a ještě je místo, ale měl být o 6 čísel delší a dostal jsem tam i trojuhélník.ale jinak OK:super ještě jednou díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...