Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Praktický velmi prostorný ÚLOŽNÝ BOX mezi přední sedadla 807 (-:


Shemik

Recommended Posts

Pe.Tr:

jj, je to moc pekna konzole, vim o ni, nicmene je to neco jineho, nez o co slo me. Me slo o vetsi ulozny prostor, pac ten origo, je spise kaslicek na drobne. Ja vim, ze se tam vejde o neco vic jak drobne a hlavne fakt pekne vypada, ale ja tam potreboval narvat veci jako rucni vysilacka, fotak, slozeny destnik, autoatlas, rezervni pixly s pitim-kdyz je lednicka v palubce plna, nekolik nabijecek, atd atd.

Ne ze by tyhle veci nebyly v aute kam dat, ale vetsinu z nich jsem mival bud ve dverich, kde neustale chrastej a litaj, jak se s dverma boucha a pak mi diky nim ve dverich chybelo misto napriklad velkou PETlahev s pitim a do dalsich dveri v aute nedosahnu za jizdy, nebo by takovy manevr byl nebezpecny, ... a nebo jsem tyto veci mival v kasliku pred spolujezdcem, odkud je lovit za jizdy je opet ne uplne bezpecne a hlavne pekelne nepohodlne. Ja vim, ze se na vsechno da zastavit, ale ja v tom aute obcas skoro \"bydlim\", travim tam nekdy hodne casu, tak jsem si tam ten pobyt chtel proste zprijemnit a zpohodlnit, tim, ze se pro tyhle veci nemusim nikam natahovat a mam je po ruce i za jizdy a nemusim kvuli nim porad zastavovat. Zkracene receno, umyslem byl a je velky box, kam se vejde hodne a hlavne velkych veci, cili takovy takovy mensi nakladni prostor, ale vepredu u ridice a to ta origo konzolka neskyta, kdezto ta moje \"bedna\" ano :super

Jinak naprosto chapu, ze ne kazdy, takhle velky ulozny prostor vepredu potrebuje a vyuzije, pak je bezesporu lepsi ten oriho nizky kaslicek jen na drobnosti, jako cdcka, klice, drobne, maly fotacek, atd atd :super

Jen jeste pro uplnost. Tento napad s tou bednickou mezi predni sedadla vznikl z bednicky puvodne urcene dozadu do kufru. Znamy mi ukazal, jakou si nechal do sveho auta udelat na miru peknou bednicku-boxik, do kufru, ale to byl o hodne vetsi box, na veci jako trojuhelnik, lano, lekarna, naradi, atd atd. Tak jsem se ho zeptal, zda by mohl nechat vyrobit bednicku i o mnohem mensim rozmeru a on rekl, ze ano, a tak se mi v kebuli zrodil napad na ten ulozny prostor vpredu mezi sedadla.

[upravil dne 20/7/10 Shemik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj, vzal bych si taky jeden - radeji take o 5 cm nizsi (mam gumovej koberec a taky chci dobre dosahnout na ovladace vyhrivani sedadel). Posles to na dobirku nebo to bude k vyzvednuti nekde v Praze? Kdyz tak posli SZ.

Diky

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

OBJEDNÁVKY BOXŮ

Ahoj kuci, jak jsem psal uz pred tim, do pulky srpna jsem byl na dovolene, takze jsem se boxikum nemohl venovat a ted v druhe pulce srpna jsem mel prijemnou povinnost vybrat kocarek pro naseho budouciho juniora, coz je, jak jsem zjistil silena veda, takze mi to zabira vice casu, nez jsem predpokladal. Takze se omlouvam, ze se to trochu protahlo, nicmene boxiky nemaji nozicky, takze nam neutecou a vyber kocarku uz se chyli ke konci, tak bychom uz to mohli zvladnout :super

Jak jsem psal uz pred tim, cena je 250 Kc plus me pripadne vydaje (posta, doprava).

Velikost boxu je na zadost vetsiny z Vas nove zmensena o 5 cm na vysku, takze rozmer je: DxSxV: 46x16x21 cm.

Vy, kdo mate o box zajem, napiste mi zavaznou objednavku, ale ne tady, ale do meho mailu shemik@email.cz. Do mailu napiste:

1) vas nick zde z fora

2) zpusob predani, zda osobne v Praze, nebo postou

3) v pripade posty napiste i adresu, na kterou budete chtit box zaslat.

Ja Vam obratem poslu nazpet cislo uctu, na ktery mi vlozite penizky za boxik, do zpravy k platbe uvedete vas nick zde z fora, abych vedel od koho penize dorazily a od koho ne a hlavne k platbe prosim uvadejte nick a ne jmeno, protoze Vas podle jmen neznam, tak bych nevedel ke kteremu nicku jmeno a penize priradit. Po tom, co mi Vase penizky dorazi (a box bude vyroben a predan vyrobcem me osobe), Vam box predam ci poslu. Preferoval bych osobni predani, napriklad na pravidelnych srazech Peugeot clubu, kazdy prvni ctvrtek v mesici v 18:00, na parkovisti u kempu Dzban na Praze 6, nebo podle dohody, jak se potkame nekde v Praze. Ale pokud je nekdo opravdu z daleka a do Prahy se nedostane, tak mu box poslu postou. Postovne se pohybuje kolem 60 az 80 Kc, takze bych si s moji cestou na postu a pripravou baliku uctoval 100 Kc. Cili, vy kdo byste chteli box poslat postou, vlozite na ucet o to postovne vic cili 350 Kc.

Akceptovany budou pouze objednavky zaslane na vyse uvedeny email.

A vyroba boxu bude zadana pouze pro lidi, od nichz predem dorazi penizky na muj ucet.

Takze je to myslim pomerne jednoduche, kdo chcete box, napiste mi mail, s vyse uvedenymi udaji, na: shemik@email.cz a domluvime se. :super

PS: Jeste drobne upozorneni: Vyrobce boxu uz nema moznost nalepit na box zespodu suchy zip, ktery tam je proti posuvu boxu po koberci v aute, takze kdo ho tam bude chtit, tak si ho bude muset dokoupit a nalepit sam. Verim, ze to nebude pro nikoho problem, obycejny cerny suchac stoji cca 10-15 Kc a nalepeny je za minutu. Diky za pochopeni :super:D

Ja budu v prvnim prispevku tohoto tematu dopisovat a aktualizovat seznam lidi (nicku), kteri si box objednali a od nichz dorazili penizky.

[upravil dne 2/9/10 Shemik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz prichazeji prvni objednavky.

TERMÍNY PLATEB A DODÁNÍ

Jen jeste doplnujici info ohledne terminu. Predbezne a podle zajmu dame termin uzaverky objednavek na 16.9.2010 do 12:00 hodin, to je den, kdy se uvidim s covekem, u ktereho budu boxy objednavat. Objednavky potvrzene doslou platbou do teto doby budou realizovany v teto prvni fazi-kole. Pokud bude zajem i dale, tak udelame dalsi kolo, ale pokud mozno posilejte penizky tak, aby byly nejpozdeji do toho 16.9 pripsany na ucet, pak budete mit jistotu, ze Vase objednavka bude realizovana jeste v prvnim kole. Dodaní boxu me od vyrobce by melo byt do jednoho mesice od uzaverky a pak teprve Vam boxy budu predavat a rozesilat. V pripade nejakeho casoveho posunu Vas budu inhed informovat a nemohu zarucit, ale verim, ze zadne posuny nebudou. :super

[upravil dne 2/9/10 Shemik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...