Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 - Nejde sahara


peugeot09

Recommended Posts

Piškot pár měsíců poslouchal na slovo, tak si to teď zase musí vybrat i s úrokama. Z ničeho nic mi v tomhle vedru přestala spínat sahara a motor poprvé za svůj život ukazoval teplotu vody skoro 100°C (červené pole začíná na 120°C) i když pak už dál nešel. Nic jsem s tím nedělal, do ničeho jsem se nevrtal. Neví někdo čím to může být? Bylo to naštěstí až teď večer, kde skoro nikde nic nejezdí, být to v koloně, měl bych asi problém. Vždycky jsem byl zvyklej, že když teplota vody ukázala přesně 90°C, sepnul se naplno větrák a dokud teplota neklesla na nějakých 85°C, nepřestal foukat. :(:roll

[upravil dne 15/7/10 peugeot09]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoj teplotne cidlo, ak sa ti spusti sahara, tak bude problem v nom, bud vadne cidlo, alebo uvolneny drat napriklad...

Ak nezopne, tak pozri rele, neviem kde ho ma 206, na 306 ze zpredu na sahare... taktiez to moze byt len utrhnuty nejaky drat v konektore, toz tak:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jednou mockrát díky za pomoc kluci, já bych si tu bez vás snad ani neprdnul. :D

Byla to zase jako už je u mě dobrým zvykem naprostá kravina. Přímo na sahaře (zhruba v místě motoru ventilátoru) je takový konektor obalený plastikovou hmotou, která drží konektor zhruba v prostoru, kde má být, jenže ta mrcha nejspíš na nějaké nerovnosti vyskočila a sahara tak nespínala. Tak jsem ten konektor pořádně přimáčknul a už zase chladíme. Zítra jestli ještě bude k večeru světlo, tak tenhle přechod zadělám tavnou pístolí, smršťovací bužírkou nebo něčím podobným, aby se to už nerozpojilo.

Ještě jednou díky za pomoc, máte to u mě. ;):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...