Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ukradený katalyzátor


Michel Cuisseau

Recommended Posts

Ahoj, tak jsem se právě dozvěděl, že na mém bývalém vozítku (Felicie 1.6) byl včera v Plzni za bílého dne na parkovišti ukraden katalyzátor.. auto bylo jinak netknutý, stálo na původním místě, jen z něj visely okolní trubky..

Tak si řikám, co je to za blbost, k čemu by někomu byl použitej kat? Ale pan Google napověděl, že se z něj dá dostat pár korun ve vzácných kovech, tak už je mi to trochu jasnější. :D:D

Nicméně způsob provedení je mi trochu záhadou - pod felicii se člověk s flexou těžko dostane, navíc bez povšimnutí kolemjdoucích na veřejném prostranství.. že by auto odtáhli a na jeho místo šupli na chvíli jiný..?

Setkal se s tím někdo z vás, mě to celý fakt docela dostalo ;)

Každopádně přeju všem spoustu km se svým mazlíkem a bez podobných zkušeností..

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná, mě jen není jasný, proč by někdo kvůli blbýmu pětikilu takhle riskoval. Vždyť si to vezmi. Musel by mít odtahovku, minimálně jednoho, spíš víc lidí, ten čas který by strávili otipováním konkrétního auta. To je prostě z logickýho hlediska ve vší slušnosti naprostá pitomost. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Michel Cuisseau

Kat byl uříznut, v servise řekli, že to byl čistej řez.. asi měli klid a přístup odspodu, předpokládám někde v garáži..

[upravil dne 15/7/10 Michel Cuisseau]

Výfukové zvody na starších autách bývajú zväčša dosť hrdzavé a bezdomovec s pilovím plátkom na železo s tým nemal hádam ani veľký problém, čo sa týka pílenia a ako už bolo vyššie písané, kto by upodozrieval típka pod autom, však asi opravuje.

Dávnejšie som počul, že u nás na slovensku rozobrali a ukradli za jednu noc cigáni nefunkčný železničný most. Ale čo je na tom pravdy neviem. Keď chce feťák a podobný ľudia peniaze tak dokáže čokoľvek a akokoľvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot09

dolly1010: Až nebudeš mít co do huby jako většina bezďáků, jde morální stránka věci stranou. To nejde slovy jakkoliv popsat, to musíš zažít. Jim nejde o to, aby se obohatili, ale aby přežili. ;)

[upravil dne 15/7/10 peugeot09]

Jako tohle už snad není ani možný. Jak tohle mužeš napsat , to si jako myslíš že přežití parazitováním na jiných je naprosto normálka?? Kdyby byli co k čemu tak se z nich bezdomovci nestanou, stačí dělat, nechlastat a platit to co máš platit, kdo klesne tak hluboko aby kradl jak ty říkáš pro přežití ten by zasloužilakorát tak nakopat. Není bezdomovce který by si za svoji situaci nemohl sám. A psk když teda chtějí přežít jak pišeš tak proč ziskané peníze prochlastaj misto toho aby se najedli?

Jinak co se týče kradeže katu tak to je fakt už hodně ulítlý:bojim

[upravil dne 15/7/10 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...