Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Naftové čerpadlo LUCAS


Čeněk

Recommended Posts

Ahoj všem,

scháním čerpadlo na Peugeot 405 1,9TD r.v. 96. Moje čerpadlo má označení : LUCAS XUD 110 - přečteno ze štítku.

Jeden prodávající mi nabízí čerpadlo s označením LUCAS typo 057. Na pohled jsou stejná - bude pasovat? Je možná záměna nebo je čerpadlo jiné :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To čerpadlo sháníš z důvodu,že ti to staré začalo škubat za jízdy....a podobně???Že je nefunkční...?Měnil jsem Lucase na 405 1,9D za Bošácké i se vstřikama a problém náhle ustal....Mám ve svém okolí pána,který tato čerpadla dělá.Na rovinu mi řekl,že Lucas je jednorázový ( ovšem je ale lepší na akceleraci a prý i na spotřebu ) ,ale s Bošárnou se dá čarovat....Tot můj postřeh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 5 let později...

Ahoj všem,scháním čerpadlo na Peugeot 405 1,9TD r.v. 96. Moje čerpadlo má označení : LUCAS XUD 110 - přečteno ze štítku.Jeden prodávající mi nabízí čerpadlo s označením LUCAS typo 057. Na pohled jsou stejná - bude pasovat? Je možná záměna nebo je čerpadlo jiné :myslim

Odesláno z mého SM-G130HN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...