Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zitra dlouha cesta


Guest hořa

Recommended Posts

Ahoj peugeotaci.tak uz me zitra ceka dlouha cesta do Chorvatska.Moooooc jste mi tady pomohli,jsem vam za vse moc vdecny.Jste MACHRI!!!!!!!!!:super:super.jen doufam,ze nechytnu zitra kolony abych nahodou nevaril.Ale snad to bude vse ok.Mate nejake rady na cestu?Diky a az se vratim,napisu vam,jak auto mastilo;)CUSIK PEUGEOTACI:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stastnu cestu.

Ja cestujem par krat do roka do irska a nazad. Moja skusenost je. Pred cestou sa vyspat, zjest nieco lahke, ziadne klobasy, slaninka atd, zobrat si do auta nieco na zahriznutie, tekutiny a robit si minimalne kazde 3 hodky prestavku a vyliest z auta von a trosku sa pretiahnut. Neodporucam veci ako redbull atd. Postavi ta to na nohy, ale potom ked sa unava dostavi tak to bude este horsie a mas vacsiu sancu zaspat.

Hlavne si dobre naplanuj cestu, napis si taky itinear kadial by si mal ist a priprav si aj mapu a oznac si body nejakou epkou, aby si to nemusel dlho hladat.

Inac nerozmyslaj pocas cesty ci to zacne varit, alebo nie a uzivaj si okolitu krajinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přeji příjemnou cestu bez nehody a hlavně dodržovat předpisy + předvídat, co může předemnou řidič udělat. Nespěchat. Nějaké to připojištění. Lepší je přijet o hodinu později, než o hodinu dříve být v nemocnici. Přeji též příjemné počasí + zážitky a aby autíčko vydrželo. Taky bycch zřejmě letos rád vyrazil na ,,delší\" cestu, tak i zde sbírám rady a zkušenosti. Jakmile dám dohromady 406, tak už začnu plánovat. Uvidíme. Tak ještě jednou šťastnou cestu a i návrat zpět. Jistě po návratu dáš na fórum dojmy + fota.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky chlapi:papaurcite dam fotky a napisu.Jinak jsem si to byl dnes nechat napojit a motor je uplne ok.Akorat jen relatko zhaveni ma nizky napeti.Ale to je pry v poho.Jinak mi zkouseli zapnout ventylator a maka nadherne,takze aspon vim,ze funguje.Tak se tady machri mejte a 1.8.Jsem tu a napisu vam:super:papa

Jooo,to radio;)asi bych si zpival:)

[upravil dne 15/7/10 hořa]

[upravil dne 15/7/10 hořa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...