Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Malé loučení a poděkování


KUBBACHER

Recommended Posts

Tak už je to tady, změnil jsem vozidlo a bohužel i značku.

Proto bych chtěl touto cestou poděkovat Peugeot Clubu, hlavně lidičkám co ho vedou a lidičkám, kteří sem přispívají své užitečné zkušenosti a rady při nesnázích. Chtěl bych jmenovitě poděkovat Petrovi za jeho oddanost klubu a vstřícnost při řešení mých potíží s autíčky. Za dobu mé cesty v Peugeotech jsem zde poznal hodně fajn lidiček, kteří byli zapálení pro tuto značku stejně jako já, proto přeji tomuto Clubu hodně štěstí a srdcařů pro Peugeot.:super

Dovolím si představit nástupce naší skvělé a hluboce v srdci uložené 406break. Jedná se o mé vysněné BMW E39 530D

Touring 03.

IMG_2857mini.jpg

IMG_2858mini.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem tě rád poznal a děkuji za poklonu, autí máš krásné tak at ti slouží mnoho km .

Odcházet nemusíš , rádi tě uvidíme zde i nadále, podívej v čem třeba jezdí předseda, superadmin Kurt, jaudax , CJ, Destiny, Pinda, a dalši a další llidičky tu jsou dokonce bez aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výbava skoro jako v bývalé 406ce.

Je to v manuálu, nez. topení, dvouzónová klima - vpředu i v zadu, vyhřiv. sedačky, řidičova sedačka s masáží, velká navigace, tv, telefón, tempomat, vyhřívaní volantu, senzor světel, stěraču, spousty parkov. čidel vpředu vzadu, střeš. okno, el. okna s dojezdem, aut. stmívání zpětných zrcátek venkovních i vnitříního, el. sklápění zpět zrcátek,stínítka s lampičkami, multifunkční volant, xenony, abs, asc+t, el. dovíraní kufru, 8 airbagů a spoustu jiných blbin. Servis. kniha, naj. 222tis., mám to přímo od prvního majitele, je to nebourané a nestočené, cena 7100eur, plus přihlášení zde na RZ. Jinak ročník 2003 což je poslední rok E39tek.

[upravil dne 15/7/10 KUBBACHER]

[upravil dne 15/7/10 KUBBACHER]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...