Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosim nutně o pomoc !!! 406 1.8 16V


galejda

Recommended Posts

Původně zaslal: olda

Podobný problém měl kámoš na 306,ale TD,nechtělo to ani žhavit,za studena nechtělo jet,po ohřátí už to bylo relativně v pohodě,zkoušeli jsme všechno možný,nakonec se zjistilo,že jsou rozvody o zub skočený.

No je vás tu dost se stejnym názorem a pokud to máte ze zkušenosti tak je to i pravděpobný, jak už sem psal nechám to skontrolovat a případně udělat znova během pondělka pak uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes sem byl za mechanikem u domanskýho .Napojil diagnostiku a ta nic nebyla schopná načíst tak že verdikt zní někde bude asi zlomenej nějakej kablík super.Tak že už vim že peugeta si už nikdy nekoupim. Má někdo nějakej nápad kde se na 406 v benzinu ty kabliky od jednotky lámou nějaký místo v ohybu či tak?

[upravil dne 21/7/10 galejda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak že znovu prosím o jakou koliv duchaplnou radu.Z autem jezdim cca 3tejdny po městě všechno ok do tý doby než sem vjel na dálnici po 50km se rozsvítila kontrolka řj motoru a auto opět přestalo tahnout a začlo střílet do sání.Tak jsem to otočil a dojel domu jakš takš z vůbec netáhnoucim autem.Po týdnu dovolené z pučenou károu je vše opet v pořádku (krom stálých horších startů). Rozvody se tu řešily mechanik na něk koukal když se dělali siletbloky na motoru a jsou ok.Tak se chci zeptat znovu jestli někdo jen náznakem netuší co by mohlo tenhle problém způsobovat pač je to jen někdy a zničeho nic.Na bloku pod sánim sem si všiml nějakého čidla který sem ještě neměnil to samý na sacích parohách tam je taky nějaká ptákárna kterou sem ještě neměnil co to je za čidla ?? může to bejt ono ? Kde začít hledat :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možno je to již OT,ale nedá mi.Měnil jsi i snímač klikové hřídele?Na xantě s tímtéž motorem se mi při výměně spojky podařilo jej utrhnou,tak jsem ho nouzově zapájel a protože jsem musel natlakovat hydro a dát ji z nejnižší do nejvyšší polohy a šíleně se to hádalo snad na téměř plný plyn to vrčelo OK.

Ještě bych zkusil zkontrolovat všechna kostření a konektory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...