Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 rok 1996 1.8 16V-vymena pred. tlumičů zádrhel


agroCZ

Recommended Posts

Ahoj,už se půl dne trápím s tímto uchycením. Měním staré tlumiče s pružinami vpředu a tento cvoček se mi stále nedaří vyndat,tak jeslti mohu požádat o radu...foto zde:

14072010093.jpg

zkusil jsem tu matku i povolot a pak to vyndat,upřostřed toho šroubu je přístup pro hvězdičku,abych si udržel šroub a neprotéčel se mi....jenže to bylo trochu víc zrezlý a zřejmě jsem ho ošmejkal :(

14072010094.th.jpg

takhle to má vypadat holé na tlumiči:

14072010096.jpg

...když mi poradí někdo dobře,klidně i zaplatím...díky jsme už z toho fakt zoufalej :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

spravne by pod prachovkou ty ojnice mely byt dva zarezy pro plochej klic aby to slo povolit.

P.S. mas stahovaky na pruziny kdyz chces menit tlumice?

jj mám stahovák....to mám zatáhnout za tu stabilizační tyčku,kde je to na té kouli v tlumiči ? A to samé i od toho stabilizítoru, zatáhnout ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 306ky se mi stalo to samé při výměně st. tyčky, tu hvězdičku v šroubu jsem strhnul, protože to nešlo povolit. Nakonec mi tam zůstala taky trčet ta koule tak jsem na ní flexou vybrousil plošky a klíčem to potom už normálně povolil. Ta nová tyčka byla od jiného výrobce a měla už zářezy pro klíč takže se montovala dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...