Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

306 - Střešní okno, interiér, odhlučnění, kola,...


Guest Džůny

Recommended Posts

Ja nevim ja jel vcera 450km, pri tech 150km/h to tocilo myslim 4000neco otacek.. A motor nerusil, prehlusil jsem ho muzikou :D

Btw jeste k te operce - kdyz uz za to dat 3 nebo 4 tacy,to uz bych koupil tu s vykrojenim. Nejak jsem na ni nikde nenatrefil.

[upravil dne 22/8/10 Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Džůny

A kobereček pod kapotou máš? Zase až tak tomu nevěřím, ale stejně ho koupím, i kdyby to pomohlo jenom trochu...

Což mi připomíná - kde se dají sehnat ty plastové nesmysly, kterými se kobereček nacvakne pod kapotu?

A ještě jedna věc - vyměnil jsem vzpěry pátých dveří a zjistil jsem, že jsou moc silné. Páté dveře jdou tedy zavírat celkem ztěžka, zvlášť slečny s tím mají problém - koupil jsem je na e-shopu s náhradními díly přesně podle typu a roku výroby auta - už je mám cca tři měsíce a nic se nezlepšilo. Jde to nějak poštelovat / zlepší se to, nebo je mám reklamovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli koberečkem myslíš kryt pod kapotu tak ten nemám ale přemýšlím o něm .. s tím zbytkem Ti neporadím, ještě jsem to nemusel naštěstí řešit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Džůny

Já jej určitě chci koupit. Jeden chlap mi ho nabídl za pět stovek, což je nic, vzhledem k tomu jak je to nedostatkové zboží. Kdyžtak se ti ozvu jestli to nějak pomohlo nebo ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano a sedí i na model 2001 ????? Podívej se pořádně je tam napsáno, že to je do r. 1997. Btw našel jsem to taky, ale právě z tohohle důvodu jsem to sem nedával ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Džůny

No, motory 1.4 modernizací neprošly, takže by to teoreticky mělo být úplně jedno. Pokud teda nějak razantně nezměnili po faceliftu tvar předku, ale to snad ne. Já ho každopádně koupit a namontovat časem chci, takže napíšu sem, až bude hotovo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Džůny

Dá se vyčistit, ne? :) Až se budeš jednoho slunného dne nudit. Aspoň se podíváš na motor detailně a odhalíš třeba špatné těsnění nebo kabely. ;)

Jinak, za dvě-tři hodinky mi dorazí loketní opěrka s opravnou tužkou na lak - nějaké tipy k obojímu? Jak opěrku namontovat a jak efektně lak opravit?

Přísahám, jestli někdy někoho chytnu u auta s klíčem, bude do konce života žrát brčkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

Jo, už jsem to víceméně všechno vyřešil. :) Opěrka ale selhala hned za dva dny, ulomilo se víko. :D Co čekat od plastu za 300,- ...

Vykašlal jsem se na kobereček pod kapotou i na kryt motoru, teď to chce vyměnit olej a asi i výfuk, má takový divný zvuk, asi je někde dírka.

Každopádně, koupil jsem 406 a mojeho stříbrného francouze bude používat máma. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...