Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 - Střešní okno, interiér, odhlučnění, kola,...


Guest Džůny

Recommended Posts

Původně zaslal: Qcko

uvidis aki su to hajzli... vypytaju si od teba VIN a do telefonu ti povedia, \"pre vas voz je rozmer 13\" a to je vsetko

Proč by měli být hajzli, když sdělí to, co je oficiálně povoleno?

Nevím, proč pořád toužíte po širokých pneu, a pak je tady se ztrátou prodáváte, protože škrtají, sjíždějí se, neprojdou STK atd. Na zimu, kdy je nebezpečí smyků vyšší, jsou lepší užší kola (viz zimní rallye). Menší kola jsou taky levnější.

Džůny zmínil jenom tak na okraj nějaké brzdové destičky... Pokud už investovat, tak raději do brzd a podvozku. Pneu tam dej, jaké tam patří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P607Olda: Je fakt, že \'hajzli\' je asi trochu silné slovo, ale zase Qcko naprosto chápu. Ona by trocha vstřícnosti v té době automatů, přepojování a počítačů neuškodila... takhle to vypadá, že se jim jenom nechce dělat.

A musím říct, že s autorizovaným servisem mám opravdu špatné zkušenosti. Byl jsem v Opavě na kompletní kontrolu po koupení mojí 306 – dívali se na mě jako na špínu. \"Co nám sem vozíš ten 12 let starý vrak\".

Už se tam nikdy neukážu. Jo, cítil jsem se vedle těch nových 407 a 607 \"v kůži\" divně, ale to snad není důvod, aby se mnou zacházeli tak jak se mnou zacházeli... uf. Tolik k tomuhle.

Oldo, máš pravdu. Investuju do brzd (stále platí \"poptávka\" po nějakém návodu, nebo alespoň tipech / informacích - rád bych to zkusil sám), tahle 15\" z GTI někomu prodám, seženu 13\" a hotovo... skočil jsem po nich jenom proto, že byly za hodně dobrou cenu.

Ještě co se týče výměny oleje a filtru - nějaké záludnosti, na které si dát pozor? Jak dlouho se olej vypouští, co pak s ním, kolik nového oleje nalít, jaký filtr vybrat? :)

+ jaké destičky doporučíte?

[upravil dne 17/7/10 Džůny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dal kola i s pneu do inzerce. Jenom se bojím, že to tam jen tak někdo nenajde. :D Uvidíme.

Střešní okno je vyřešeno, těsnění pomohlo. Takže jestli někomu bude drnčet střešní okno - nalepte něco měkkého na ten pohyblivý kovový plát, ať si okno pěkně a pohodlně sedne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie kola som zhanal aj ja urcitu dobu pac sa mi strasne lubia a na to auta pasuju zak rit na serbel podla mna keby som nemal uz ine tak ich hned vezmem

a ohladom tej vymeny oleja v manualoch byva konkretne aky typ a kolko tam toho ide pre dany morot ujo to ma na svojej 306ke dokonca napisane na stitku v motorovom priestore

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to říkáte. :) Budu doufat.

Ještě jednu otázku mám: bezpečnostní šrouby. Prošel jsem si většinu diskusí které jsem tady našel, ale většinou se řešily jenom MC GARD. Máte i nějaké jiné konkrétní tipy, nebo mám zkrátka někde sehnat tyhle a neřešit to?

Na 306 bude předpokládám M12x1,25, 35 mm? Akorát si teď nejsem jistý dosedací plochou, tuším že rovná... máte někdo nějaké obrázky na kterých je plochá / kuželovitá pro srovnání?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marko306

Původně zaslal: medo

Nemalo by to byt skor takto: - 185/55/R15 prip. 195/50/R15

Prave ja som mal 195/50/R15 a tento rozmer som mal doporuceny z mikony, aby bola zachovana obvodova rychlost voci origo 13-kam

195/55 R15 je napísané v TP

Ja som mal v TP zapisane len 13\" a realne na aute 15\":D

Som sa radsej hliadkam vyhybal :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak je originál liaty disk od Peugeotu tak dosadacia plocha bude rovná, naopak na plecháči je zas kužel, ale na neoriginálnych liatych diskoch by mal byť tiež kužel. Takže čo sa týka akých koľvek šróbov, tak ti určite poradia v každom pneuservise. Tam by ich mali aj predávať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, nakonec jsem to s někým v pneuservisu vyřešil. Kola mám orig. Peugeot, takže dosedací plocha je rovná.

Jak řešíte rezlé kotouče / třmeny? Když se člověk podívá zblízka, kazí to dojem... :) Něčím obrousit? Natřít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
Guest Džůny

Tak, dnes jsem zjistil, že mi auto nějaký parchant obtáhl klíčem. Na pravé straně, rýha přes obě dveře, od zadního až k přednímu kolu.

Kdybych ho při tom chytil…

Není naštěstí moc hluboká, jak opravujete škrábance a rýhy?

A ještě na jednu věc bych se rád zeptal - loketní opěrka. Za čtvrtek/pátek jsem najel 640 km, víc než jsem kdy s 306 zatím jel, a zjistil jsem, že by se opravdu hodila. Vím, že existují \"specifické\" i \"univerzální\" - máte někdo tip, zkušenosti, tipy na montáž atp?

Díky moc pánové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konečně někdo kdo má taky \"jen \" 1,4ku :) ... vítej ... no, po loketní opěrce jsem se už také koukal, myslím, že se to tu někde (samozřejmě) také řešilo - originál peugeot je okolo 3-4 tisíc, s tím vykrojením, hezká, ale nevím, zda bych do toho za tyhle peníze šel. Jinak je k mání hafec neorigo - např. na http://bit.ly/byxj0K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Džůny

Dík. :) \"Jen\" 1.4 taky udělá dobrou službu, mám to auto rád. Dokud člověk nepotřebuje na dálnici. Rád bych ji nechal aspoň na město / mimoměsto. Na delší trasy plánuju koupit 406 Coupé. :)

Radši 1.4 306, než \"ochcávku nahlínách fmetle fplnépalbě sturbem pyčo\". Jedu si svých 80, okna, včetně střešního otevřené, sluníčko, hudba... a co víc člověk potřebuje. Z toho auta člověk cítí, že má nějakou duši. Nejsou to jen německé účelově poskládané plasty. ;)

\"Originální Peugeot\" - kde se dá sehnat a v čem je tak výjimečná, jen v tom, že na 306 pasuje přesně?

Podle mě to za ty peníze navíc nestojí.

Jak se taková opěrka přidělá, jde to nějak efektivně a jednoduše, nebo se musí vrtat?

[upravil dne 21/8/10 Džůny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak ja som tiež prikúpil 1,4ku a zatiaľ som spokojný...aj tá dynamika sa dá zniesť, dokonca aj po diaľniciach...predvčerom som došiel z HR a no problem...hej, keď je zapnutá klíma, takýto motor to viac cíti, to je pravda...a aké to máš disky na predaj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce to pohledat na netu .. ;) -> http://www.kamei.cz/306-Loketni-operky_d442.html

Co se týká instalace (opět se to tu řešilo) vrtat se nemusí.

Jinak co se týká srovnání s ochcávkou k tomu se rád připojím, s tím, že já se na dálnici nebojím - není to na nějaké velké předjíždění sice, ale včera jsem jel 450km z toho 180km dálnice, 3 lidi v autě (po cestě zpět 4), krásných 150 na tachometru celou dobu (na dálnici) a spotřeba se nepřehoupla přes 7 litrů, takže pohodka :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Džůny

Vypadá že sedí opravdu dobře, je i mezi těmi na které mi Stibto posílal odkaz. Ale nelíbí se mi vzhledově... rád bych do své 306 nějakou střídmější - jediné co má tahle navíc je výsuvný mincovník a nějaké to \"magnetické uzavírání\" - co to je, jak se to v praxi projevuje, potřebuju to? Předpokládám že ty ostatní budou sedět stejně dobře.

Stibto: Díky moc. :) Tyhle jsem taky našel, pod \"originálními\" jsem si představil něco přímo od Peugeotu, proto mě to trochu zmátlo.

Souhlasím že se na dálnici jet dá, i ve více lidech, auto to snese. Ale moje hlava ne, protože nemám ani koberec pod kapotou, ani spodní kryt motoru. Po 650 najetých km jsem myslel že mi hlava praskne. + mě bez opěrky, na kterou jsem byl zvyklý z Mondea, bolela ruka protože jsem ji neměl kam dát. :)

Ferrari: Na prodej už nic nemám, už jsem se jich před dvěma týdny zbavil. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...