Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Král je mrtev, ať žije král!


Zodiak

Recommended Posts

Minulý měsíc mýho Pažouta 206 1.1i naboural jden pošuk zezadu a to tak, že totálka. Nicméně, pojišťovna se mi postarala o penízky i o prodej nepojízdného vraku, co myslíte, že jsem si koupil? Zase Pažouta 206, ale tentokrát ropáka. Řeknu vám, je to sakra rozdíl, jak v jízdních vlastnostech, tak i ve spotřebě. Tohle autíčko s dvoulitrovým turbodýzlem jezdí jako \"dráha\", a to zrychlení..... Naprostá spokojenost, doufám, že se v tom manželka nezabije. :D

[upravil dne 14/7/10 Zodiak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: georgegg

hod foto

Jasně, hodím, ale až odpolko, teď su v hokně a nemám foto s sebou. Pažoutek je s manuální klimou, přední dveře a zrcátka v elektrice. Ještě musím vykoumat, zdali je to MUX nebo neMUX verze kvůli boardcomputeru, ale už jsem koukal, že tam je jen čtyřdrátový svazek. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: georgegg

ten na PP stačí ne?

Myslím, že ne, tady http://www.tuningclub206.com/forum/viewtopic.php?t=604&postdays=0&postorder=asc&start=15 úplně na konci stránky je o tom zmínka. A klobouček z páčky mi taky vyndat nejde, nejspíš bude třeba pořídit jinou, ale to jen tehdy, až bude na stopro jasný, že je to MUX. Vzhledem k tomu, že na oknech je 0...... , tak to vypadá, že \"0\" je vyrobeno v 2000 a šest teček v pravo by měl být prosinec. Tudíž vyrobeno na konci roku 2000, modelová řada 2001. Možná neMUX. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: winco

jj ked máš hranate pačky tak PP si moc neužiješ....ja som na tom stejne :D mám neMux(hranate pačky) a mám lne hodiny takže je to nahouby

Mě to zase tolik neva, PP mám v Citroušovi, tak vím co to obnáší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: olaff

Dvoulitr je fajn :)....ale občas by mi nevadilo pár kw navíc ehm ;)

Proti 1.1i je to raketa, taky jsem si říkal, očipovat, neočipovat.... Nakonec, je to auto pro moji drahou polovičku, 66kW jí musí na nákupní tašku bohatě stačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, takhle dopadne Pažout 206, když do něj zezadu narazí Felicia Combi:

456_5.jpg

901_1.jpg

289_2.jpg

609_3.jpg

212_4.jpg

Celý zadek je posunutý o pět centimetrů, nárazník sražený

až na zadní kola, hnutý levý střední sloupek, auto v zadních

blatnících zlomené - zralé na stolici - ne na moji, já se po...l na

místě..... Málem:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MilanF1

Neblázněte, 66kW je málo? Hmotnost 206 a 306 by měla být podobná a svezeníčko je opravdu dobré. Jako nákupní taška manželce by možná stačila i 1,4 HDI ;)

Nojo, to sice ano, jenže to je zase jiná cenová skupina. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zodiak

Původně zaslal: MilanF1

Neblázněte, 66kW je málo? Hmotnost 206 a 306 by měla být podobná a svezeníčko je opravdu dobré. Jako nákupní taška manželce by možná stačila i 1,4 HDI ;)

Nojo, to sice ano, jenže to je zase jiná cenová skupina. :myslim

Jak to myslíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Nanjua

Původně zaslal: Zodiak

Původně zaslal: MilanF1

Neblázněte, 66kW je málo? Hmotnost 206 a 306 by měla být podobná a svezeníčko je opravdu dobré. Jako nákupní taška manželce by možná stačila i 1,4 HDI ;)

Nojo, to sice ano, jenže to je zase jiná cenová skupina. :myslim

Jak to myslíš?

Myslím to tak, do 100tis. se dá pořídit slušně zachovalej dvoulitr spíš než jednačtyřka, v naftě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zodiak

Původně zaslal: Nanjua

Původně zaslal: Zodiak

Původně zaslal: MilanF1

Neblázněte, 66kW je málo? Hmotnost 206 a 306 by měla být podobná a svezeníčko je opravdu dobré. Jako nákupní taška manželce by možná stačila i 1,4 HDI ;)

Nojo, to sice ano, jenže to je zase jiná cenová skupina. :myslim

Jak to myslíš?

Myslím to tak, do 100tis. se dá pořídit slušně zachovalej dvoulitr spíš než jednačtyřka, v naftě.

Když jsem hledala po inzerátech tak jsem si těch rozdílů až tak nevšimla:myslim Čekala bych spíš že to bude naopak...Hodně rozdílu jsem si ale spíš všimla třídveř vs. pětidveř.

[upravil dne 16/7/10 Nanjua]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pětidvířka jsou opravdu dražší, ale kvůli pojištění do dvoulitrů asi lidi moc nejdou, já měl kliku a sehnal si slušný pojištění za 4000,- :roker Citrouše mám pojištěnýho jinde, a tam mi to vyjde na 6000,- :myslim Takže letos na podzim odtama uteču abych ty dva lirříky ušetřil. :mrk Pro nás je pětidvířko nutností, máme dvě děcka.

[upravil dne 16/7/10 Zodiak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...