Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co Vy na TO???


abio

Recommended Posts

ten ionizer je vlastne taka čistička vzduchu :D sice neviem ako to funguje ked to je take male ale normálne ionizery vzduchu do domov či bytov alebo kancelarii funguju na principe prefiltrovania vzduchu cez vodu, tým sa vzduch prečisti od prachu a bakterii plus ostane vlhkejši ten vzduch takže sa lepšie v kancelarii dýcha......ale hentaky ionizer bude fungovať asi na principe ionizovania vzduchu elektrickou energiou čo je viac menej nanič :D :D :D

ale ten vetračik by som pre tu srandu skusil :D momentálne teraz by som dal čokolvek za to čo by mi ochladiolo auto :D niektorý vedia že mám čierne auto bez folii čiarny interier aj čalunenie takže to auto je hotova truba na pečenie čo i len chvilku stoji na slnku :D

edit: ale už mám jeden taky zlepšovak sa to vola clona na predne okno vdaka Lubk0vi čo som vyhral za jazdu zručnosti na zraze v PN ..... veeelice silno moc a za to dakujem sa mi to nehorazne zide :D

[upravil dne 14/7/10 winco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ten větráček jsem už koukal ... to je snad lepší nechat pootevřené okno. Já zrovna mám přední okna asi 5cm otevřená a autě bude rozhodně lépe, kdybych je nechal zavřené. Ale to musím parkovat na zahradě, na parkovišti s otevřenýma okýnkama by mi auto asi dlouho nevydrželo a tak malý ventilátor by to nespasil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je paráda! když si vezmu, že klimatizace při rychlejší jízdě, kdy se auto znatelně ochlazuje proudícím vzduchem, sežere tak 0,5 l paliva na 100 km, tak tohle (pokud výrobce nelže) by mohlo být podobný výkon jako dejme tomu poloviční klima (pokud je ten bazmek funkční) - přece jenom auto stojí a ta teplota je násobně vyšší. To máme ekvivalent k 0,25 l paliva/100 km. Super, když si vyndám z auta motor, na střechu namontuju 24 – 40 tutěch solárků, tak můžu jezdit už jenom s elektromotorem při podobném výkonu, tomu říkám inovační technologie :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jich tam bylo tak 5 a na kazde strane .. jedena strana dovnitr a druha ven pak by to fungovalo asi obstojne ale pochybuju ze by to byl takovy proud vzduchu aby ochlazoval i interier na ktery sviti slunce a ktery to zahriva.. idelani je opravdu folie a clona na predni sklo a parkovat cumakem proti slunci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...