Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 1.8 16v


Andreww

Recommended Posts

Vypadá opravdu dobře, jenom ty km se mi zdají nízké ... 12tkm ročně v průměru. Tak není problém zde něco zjistit z VINu ;) Ale na můj vkus je to za benzín hodně peněz, ač nevím, jaká je běžná cenová relace ... Ale pokud km odpovídají a stav je prostě do toho sednout a jezdit, tak by to možná za to stálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Km by prý snad měli odpovídat. Má to údajně nějaký starší pán. Jinak VIN mi prý pošlou, ať si to můžu proklepnout.

S cenou je to takové všelijaké. Viděl jsem i něco kolem 60.tis., ale zase více najeto. A celkově sehnat 2000 nebo 2001 s tímhle motorem:myslim Malý výběr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malý výběr = vyšší cena, takto bych to nějak shrnul. Chtělo by to určitě osobní prohlídku a projížďku, již máš 306ku, takže máš co porovnávat.

A píšou starší pán, ale první majitel to není a nemá servisku. Já taky kupoval auto od staršího pána /70 let/ a mělo to najeto 230tkm ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ma nekdo nejake info o tomhle motoru ? Jak to jede ? Ja mam 1,4 1360ccm 55kW a fakt uz me stve ze to vubec netahne,treba na dalnici D1 jsem ted uz skoro myslel ze budu podrazovat na 4ku, to samy kdyz tam clovek jen trosku neco nalozi .... 306tku jako takovou mam rad ale pokud pouvazuju mozna o vymene za silnejsi motor kdyz to pujde financne :myslim

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/306/7945253/info-o-modelu#carType110

[upravil dne 14/7/10 Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stibto

Co rikate na tohle ? http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/306/7945253

Neni VIN neni jak overit km ze jo ... ale 100.000 je docela malo, podle fotek to ale vypada dost dobre.

Muj horkej favorit musim teda rict.

Tohle bylo taky v mém užším výběru, jenže je daleko a navíc na stránkách delera už není v nabídce, takže bych si být tebou nejdříve ověřil, zda je to ještě aktuální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MilanF1

Malý výběr = vyšší cena, takto bych to nějak shrnul. Chtělo by to určitě osobní prohlídku a projížďku, již máš 306ku, takže máš co porovnávat.

A píšou starší pán, ale první majitel to není a nemá servisku. Já taky kupoval auto od staršího pána /70 let/ a mělo to najeto 230tkm ;)

S cenou už jsem se smířil. Příští týden to tam jedu obhlédnout, takže se uvidí. Jinak servisku to prý má, ale takovou, že z ní člověk stejně nic nevyčte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Andreww

Původně zaslal: Stibto

Co rikate na tohle ? http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/306/7945253

Neni VIN neni jak overit km ze jo ... ale 100.000 je docela malo, podle fotek to ale vypada dost dobre.

Muj horkej favorit musim teda rict.

Tohle bylo taky v mém užším výběru, jenže je daleko a navíc na stránkách delera už není v nabídce, takže bych si být tebou nejdříve ověřil, zda je to ještě aktuální.

Ja to do Plzne tak daleko zas nemam ale mas pravdu ze na strankach to nemaji mno ... Nevim proc ten inzerat nesundaji i z Sauto.cz ale to uz je fuk ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až budeš listovat tou serviskou, tak si zkontroluj, zda nejsou vytrhané nějaké strany. Již jsem viděl, že byly dvě první stránky vytržené (kde asi byly nějaké záznamy o servisu - asi moc rychle rostly km) a poté to začínalo od první prohlídky. Vypisováno stylem: 5 lidí, 5 tužek a serviska byla vyplněná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne jak pisu Jindras a Medo 1.8 motor nebol moc vydareny spotreba bude priblizne rovnaka ako u 2.0 S16 lenze by si mal este o 50konikov v talone viac co si myslim ze je velky rozdiel.....ked chces kupovat benzim tak asi moc nedbas na spotrebu takze urcite by som bral na tvojom mieste 2.0L

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...