Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupit skútr Peugeot?


jirka639

Recommended Posts

Skútr Peugeot je dobrá volba, design i technika je super. Nicméně jak už jsem psal jinde, koupě staršího skůtru s najetým větším počtem km podle mě není příliš rozumná investice, tedy na pravidelné a bezproblémové ježdění. Pokud ti při dovozu někdo stočí 20 tis. na 10 tak to v podstatě znamená, že do toho za další půrok těch 10 tis. v Kč vrazíš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wolfík díky, ale tam mají jen nové skútry a 119tis (pred slevou 149000) za JetForce Compresor se mi nechce dávat

spíš jsem myslel že někdo z klubu se třeba zabývá dovozem motorek, nebo aut a mohl by mi třeba skútříka dovést z ciziny.

našel jsem ted jednoho nádhernýho v Plzni ve WESTMOTO, ale dle reakci na motorkari.cz, kde firmu popisuji jako velmi nesolidni mam strach. chtelo by to nekoho kdo by za poplatek semnou skutr prohlídnul a doporučil mi jeho koupi. jde hlavne oto aby poznal nedostatky oproti originalu (bourany, neoriginalni dily, dily z jinych motorek) a poslechl motor.

dá se dohledat historie podle VIN, nebo výbava u skútru Peugeot?

[upravil dne 14/7/10 jirka639]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scooter Peugeot neni mozna spatna volba, ale ja bych volil nekde jinde :)

Mnel sem par skusenosti s peugeotmi, od vivacity az cez speedfight ... Skutre su to dobre, urcite niekde inde ako adamoto, keeway, yuki atd, vsetky tie cinske sracky ...

Ale povedz me si to rovno, na japonske a talianske skutre proste nemaju ... Hlavne po stranke motorov ...

Raz som mal moznost skusit Peugeot Speed Fight 2 125 ccm 10,7 KW vs Aprilia SR 125 CCM 11 KW ... I ked vykony boli skoro totozne, aprilia ktora mala viac rokov a viac KM za sebou to ani nie 2 rocnemu peugeotu pekne natrela ...

Neviem, mozno som iba ja taky, ale podla mna su japonci a taliani so skutrami niekde uplne inde ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, záleží, jak chceš ten skůtr využívat. Tady nejsme na jihu, kde je sezóna na ježdění 10 měsíců. Já osobně mám Peugeot JetForce od pp205, ale stále koketuji s myšlenkou, že ho prodám. Za ty peníze můžu dojíždět několik let autem a to celoročně, za každého počasí. Stejně, pokud jedu na skůtru, auto stojí nevyužité v garáži.

Je to ale super vozítko do velkého města - prokličkuješ a zaparkuješ všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubk0 SR jsem nasel 2ks, obe rok 2000, cena 37tis, coz je vic nez chci.

Peta: já potřebuju nejaký vozítko po obci,do kterýho dám nejakej ten dil a zajedu neco opravit (wifi). a na jezdeni do práce, 4km. Manzelka ted hodne \"potrebuje\" auto a 5. do rodiny se nam kupovat nechce. poslal jsem ti SZ.

tak už jsem koupil více info zde

[upravil dne 20/7/10 jirka639]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...