Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dazdovy senzor


igor4

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

Tož jsem hledal, a nic nenašel, tak se zeptám tady. Je někdo ochotný mě poradit? Zajímalo by mě, jestli by šel dodělat senzor deště. Jestli by šlo zjistit, zda mám nataženou elektriku nad čelní sklo? Dám sem hned VIN - VF33HRFNC83479800. Třeba se někdo najde.

[upravil dne 24/7/11 od dvorrom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Tož o tom senzoru pořád přemýšlím. Co jsem zatím zjistil- koupit senzor deště, koupit páčky, vyměnit sklo za to správné, ale zapojit to, to by byl oříšek. Je to na delší dobu. Asi by i fungoval světelný senzor. Nemůžu najít příspěvek, kde někdo popisoval, jak dodělával senzor deště, bylo to celkem jednoduché. Kdyby měl někdo nějaké rady a postřehy, budu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo tak, nad tím jsem taky přemýšlel. Muselo by se ale nějak obejít BSIčko, protože rychlost cyklovače je řízena rychlostí rovnou z BSI.

Jinak já mám taky bez senzoru a zajímalo by mne, zda by to šlo předělat. Tak páčky by se určitě dali sehnat na vrakovišti za rozumný peníze. S tím dešťákem by se dalo zprovoznit i denní osvětlení?:myslim

[upravil dne 16/4/12 06:37 od Shrek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na UNI dešťové senzory, ale nějak jsem se upnul na original. Možná by se u UNI dala obejít ŘJ. Poku by to šlo, mohla by být instalace méně pracná.

A nebo tam někde napojit cyklovač, jaký se dá dodělat do 306tek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všetci. Ja mám ten daždoví senzor ale vôbec ho nepoužívam.Je moc citlivý na kvapky dažda alebo kvapky od oproti idúcich aut. na 99% ho nepoužívam škoda penazí. Radšej keby tam bola pačka z cyklovačom.Takato je moja skúsenosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně osobně senzor vyhovuje, utírá jen, když je na skle voda (je jedno, odkud se bere), cyklovač bych musel vypínat, aby nestíral při přeháňkách...Nevím, jestli se nedá nastavovat citlivost senzoru. U mě dobrý :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...