Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Benzín v naftě


Hradec

Recommended Posts

Dnes po práci jsem jel na Shellku se svou 407 2.0HDI natankovat. A jelikož máme rodině ještě benzíňáka tak po 1,5l koukam že tankuju benzín. Rychle sem to utíp a na základě rady mého servisáka jsem dotankoval do plný (56l) naftu. Myslíte že by to mohlo mít nějaké následky? Asi budu každý den radši dotankovávat V-Power diesel nebo Vervu abych ten poměr benzínu ještě snížil. Vím že HDI jsou háklivá už na špatnou naftu tak doufám že to neudělá nějakou neplechu..:bojim:

Díky za rady a komentáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi to naředil plnou nádrží, tak by to mělo být v pohodě ;). Viděl jsem jeden test Tuaregu v poušti a docházela jim nafta a pumpa nikde ... tak od \"domorodce\" vzali 20 litrů benzínu a nic se nestalo :) - ale chápu, že to je VW, nikoli PSA ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

švagrová natankovala do zánovní grand Vitary 35 l benzínu,volala do Suzuki,kde jí řekli,ať dotankuje naftu do plný a pořád dotankovávaj,že se nic moc neděje.Už je to dva roky,co se to stalo a nezanechalo to žádný následky,takže ten ždibec,co jsi tam cmrndnul s motorem nemůže fakt nic udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenajvíš bude auto lépe startovat v tomto poměru nafty k benzínu.Když jsem měl dízlovou Fiestu,tak jsem na Zimu dával dva litry benzínu do plné nádrže nafty a v Zimě startovala perfektně.Já vím byl to starý obyčejný diesel.Jinak můj názor je,že pokud jsi to rozředil,tak se nic neděje:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...