Jump to content
  • Current Donation Goals

Pravidla Fóra a Pravidla inzerce


Recommended Posts

Pravidla fóra:

1. Používat Hledání
Než položíte dotaz, použijte HLEDÁNÍ, naleznete jej v horní liště fóra

2. Umisťovat příspěvky tam, kam patří
Své dotazy pište do příslušných sekcí, nepokládejte stejný dotaz ve více sekcích. Pokud se chcete zeptat na něco zcela jiného, založte nové téma.

3. Psát stručně a výstižně
Přemýšlejte při psaní dotazu. Volte výstižný nadpis (nadpis "Chladič" nikomu moc neřekne) a problém popište co nejpodrobněji.

4. Odpovídat jedním příspěvkem a k věci
Pokud odpovídáte na dotaz, odpovídejte jedním příspěvkem, pokud na něco ve své odpovědi zapomenete, použijte funkci Editovat příspěvek. Snažte se psát opravdu jen to, co může pomoci při řešení problému. Pro zábavu máme POKEC.

5. Citovat s rozvahou
Při odpovídání se vyhněte používání citací (tlačítko |citace| a |multicitace|). Citujte pouze v nutných případech a s rozumem. Zcela nepřípustné je citovat celý přímo předchozí příspěvek. Rovněž necitujte příspěvky spolu s vloženými obrázky. Když už se rozhodnete citaci použít, ponechejte v ní pouze tu část textu, na kterou reagujete.

6. Chovat se slušně
Dodržujte zásady přiměřeně slušného chování. Obecně je toto fórum spíše pohodové a věcné, a mělo by tomu tak být i nadále. Zejména nevhodné jsou příspěvky urážlivé, nevkusné či protizákonné.

7. Nevyvolávat hádky
Zbytečné, nesmyslné a urážlivé příspěvky se budou bez upozornění mazat. Stejně tak zde není místo pro flame ani politiku. Dotazy na konkrétní osobu řešte zásadně přes SZ (u2u).

8. Dodržovat zákony
Warez, linky na cracky programů a jiné odkazy na nelegální software či jiná autorsky chráněná díla jsou zakázány.

9. Neregistrovat se vícekrát
Je zakázáno vytváření vícenásobných uživatelských účtů.

10. Pravidla pro podpis
Uživatelé si mohou definovat vlastní podpis na fóru, tento může obsahovat vložený jednoduchý obrázek (ne flash apod.) o maximální velikosti 1024x100px a max 240kb. Obrázek nesmí být reklamního charakteru.Text o max. čtyřech řádcích.
Doporučuje se uvést aktuální vůz s motorizací, r.v. a popř. link na Váš profil na hlavní straně a Vaši spotřebu paliva.
Zakázány jsou jakékoliv jiné webové adresy, inzeráty či odkazy na ně. Stejně tak do podpisu nepatří jakékoliv sdělení odlišné od zaměření fóra. Výjimku pro vložení webové adresy a popisu činnosti mají schválení komerční inzerenti po zaplacení daného poplatku klubu - Info ZDE
Administrátor má právo nevhodný podpis (podpis příliš dlouhý, obsahující příliš velký obrázek nebo jinak porušující pravidla fóra) upravit do přijatelné podoby.
Vedení klubu, admini a moderátoři mohou mít v podpisu jakékoliv sdělení či webové adresy související s chodem klubu.

11. Pravidla inzerce
Sekce Inzerce se krom těchto pravidel řídí i detailnějšími pravidly vlastními - nezapomeňte si je před přidáním inzerátu prostudovat.

12. Pomoc s udržením pořádku
Tlačítko |Nahlásit| slouží na nahlášení závadného příspěvku moderátorům a administrátorům diskuzního fóra. Můžete tak nám i Vám pomoci udržovat forum přehledné a bez závadných příspěvků.

Pravidla inzerce:

1. Zákaz komerční inzerce

Inzerce na fóru je určena především pro soukromou inzerci, komerční inzerce je možná pouze se souhlasem vedení Peugeot-Clubu a po zaplacení patřičného poplatku. Pro povolení komerční inzerce kontaktujte člena vedení Klik ZDE

2. Dodržovat slušnost a zákony
Základním pravidlem je slušnost a dodržování zákonů - vyvarujte se prosím urážlivých výroků, vyřizování účtů, propagace různých ilegálních nabídek a vůbec všech dalších věcí, které jsou v rozporu s obecnou slušností a zákony České Republiky.

3. Inzerovat pouze do vhodných sekcí
Své inzeráty vkládejte do sekcí, do kterých patří. Pokud si s umístěním inzerátu nejste jisti, raději kontaktujte moderátory.

4. Inzerovat jednu věc pouze jednou
Za porušení pravidel slušného inzerování považujeme také opětovné vkládání stejného nebo podobného inzerátu do inzerce několikrát za sebou.

5. Výstižný obsah inzerátu
Inzerujte tak, aby se zájemce dozvěděl zásadní informace, především cenu, která je povinnou součástí každého inzerátu. Je zakázáno vkládat inzeráty typu \"napište si emailem o více informací\". Informace lze napsat k inzerátu a máte možnost případně připojit k inzerátu klikací odkaz. Vložte fotografie nabízené věci, odpadne mnoho dotazů na ně nebo na stav nabízeného předmětu.

6. Omezení aktualizace inzerátů
Oživení (upování) inzerátů je povoleno maximálně jednou za 7 dní. Svůj inzerát můžete oživit jakoukoliv odpovědí do vlákna inzerátu. Inzeráty, které jsou více jak měsíc bez reakce budou archivovány (vidíte je pouze zakladatel vlákna)

7. Označování již neaktuálních inzerátů
V okamžiku, kdy je nabízený předmět prodán, je prodávající povinen to oznámit ve vlákně inzerátu. 

8. Mazání neaktivních inzerátů
Veškeré inzeráty, které budou 60 dní a více bez příspěvku jsou automaticky odstraňovány.

9. Postihy
Vedení si vyhrazuje právo smazat jakýkoliv obsah inzerátu, který je dle jejího názoru v rozporu se zákony, slušnými mravy nebo je jinak nevhodný. Zároveň si vyhrazujeme právo znemožnit přístup uživatelům, kteří se zachovají výše uvedeným způsobem, a to například zablokováním registrace, nebo IP adresy.

10. Právo inzerovat
Právo inzerovat má každý uživatel fóra, kterému nebylo mu z důvodu porušování pravidel inzerce zamezeno její použití. Nováčci nemají dovoleno zakládat nové inzeráty. Povýšení nováčka na uživatele je po 50ti příspěvcích na fóru a nebo po roce od registrace, pokud za tuto dobu napsal alespoň 1 příspěvek na forum. Pokud si nováček zakoupí členství v klubu, může inzerovat okamžitě po jeho aktivaci.

11. Schvalování inzerátů
Každý inzerát bude před jeho zveřejnění schválen moderátory. Moderátor má právo zamítnout zveřejnění inzerátu pokud jeho obsah porušuje pravidla pro inzerci 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...