Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

podsvícení klik


sanko

Recommended Posts

Zdarte kluci po uplynulém týdnu kdy se mi podařilo podsvítit mřížky topení uložný prostor nad popelníkem malí ulozny prostor nad ovladáním topeni zadní popelník a pochopitelne ještě budíky plus mřízky topeni ve spodní části středové palubky bych chtěl podsvítit ještě kliky a ulozny prostor ve dveřích nejde ani tak o přední dveře tam se to pokusím napojit na osvetlení stahování oken ale chtěl bych se zeptat jestli se někdo nepouštěl do osvětlení zadních dveří kde mám okna bohužel na kličku a nechce se mi vrtat díra do dveří a potom ještě do sloupku nevíte na co to napojit díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sanko sorry.. ale nic horsiho sem dlouho nevidel.....

ty tri na palubovce jsou tresnicka....

tohle mi sviti v aute tak ho zapalim... nedokazu si predstavit takhle v noci nekam jet.... sice efekt pekny to ano... ale jinak je to hrozny... z pohledu ridice... to musi byti uplne silene v noci pri dlohe jizde neprijemny na oci jak svina... stejne tak pro posadku kdyz chce treba spat... nevim jesli to jde vypnout, jako ze to mas jenom na machrovani... ale tohle je a mne moc.. asi by mi po pul hodine vypadly bulvy....

neni to narazka na tebe.. kaazdemu se neco liby.... ale spolu v aute po vecerech jezdit asi nebudeme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak je jasné že se to dá vypnout vše je tahano přes spínač zkoušel jsem s tím jet v noci a musím souhlasit je to no dalo by se říct že se to vydržet dá třeba ve městě ale mimo třeba v lese to byl zážitek no jakoby se ty světla vypnula tak asi tolik sem viděl ty tři diody jsou no má jich tam být 5 ale dve se mi nepodarilo zprovoznit musité to brát tak že sem 18 letý kemo co se chce předvést až dostanu rozum tak to vše zase vyndám jinak no nvm spolujezdec co chce spát kam bych asi ja tak s někym mohl jet a hlavně je to jiné když to vidíte sami než na fotce žádná dioda není vidět

[upravil dne 13/7/10 sanko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako detajli a tahačka kabelu byla sranda ale vymyslet kudy ty kabely povedou a jak je zapojit to byla prdel a ted ten spinac jak udelat a pojistky no docela sranda nato že sem věděl jen to co sem se dozvěděl tady z ruznejch temat jinak na baleni holek to nemám už jednu mám a už dlouho před autem takže todle je je jen to že se nudim a přemýšlim co všechno se dá zkazit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...