Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

podsvícení klik


sanko

Recommended Posts

jj sem v plný parádě řidičák mám půl roku a auto třičtvtě :D jinak diody kolikátky sem tam dával ti přesně neřeknu páč sem je kupoval odkámoše co je měl na pce ale řekl bych že to jsou 8000mcd 5mm také mě překvapilo jak moc to svítí ale někde seženu ještě ten tlumič

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf, u toho podsvitu jsem se udržel, dalo to práci ale udržel, ale tohle je fakt maso.... jediný co by mě uklidnilo by bylo to, že se horní foch toho regálu vysunuje až nad 250 km / hod. :myslim Ale jinak to asi zapadá k tomu vyplazenému jazyku ( myslím ten lascivně do strany vyplazený supergigamaxibestoftuningový vejfuk.

no s trochou skřípění zubů by se to dalo po úpravě snést

[upravil dne 13/7/10 koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od te doby co se modra začala davat uplně všůde tak ju nemusim.

to křídlo bych tam nedaval, koncovka na vyfuk taky nic moc extra dopasovanyho a pokud z toho chceš delat nejakej showcar tak tažny pryč ;)

rači bych na to koupil podvozek a 17\" kola. to uděla hodne ;)

ale jak říkaš třeba do toho časem dorosteš ;)

[upravil dne 13.7.2010 čakom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamaráde, doporučil bych Ti ještě třeba řetízkovej kolotoč, to je asi to jediný co tomu chybí.... a nebo pokavaď máš tolik volnýho času na kurvení věcí tak možná najít nějakou práci, ta v tomhle dost pomáhá :D... hele asi máš můj obdiv za to tahání a vpasování alternátoru z důlního rypadla ale souhlasim s ostatním že je toho maximálně moc a ta práce aspoň pro mě nevyvážila ten výsledek... ale aspoň už víš, co se jak sundavá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no asi takhle křídlo o vkusu nic víc a ano je to dobrá polička vždy když potřebuju něco odložit je to perfektní pult no za druhý výfuk kažej amater ví že čím víc kolen u výfuku tím tlumenější zvuk a tojá nechci pro me je dobrej traktor takže mám výfuk s jedním jediným kolenem a to zhruba pod sedačkama zadníma a proto je takhle na křivo měl sem ho i rovně ale zvuk byl hnusný a hlavně nebyl slyšet přes motor jinak je to diesl a tak každý ví jak je obtížné udelat nejaky zvuk u diesla a rezonator se mi sundávat nechce kuli technické a k tomu volnému času stihnul sem to za výkend páč přes týden bych to asi nestihl když chodím do toho co mi pomůže \"práce\" od 6:00 do 16:00 takže v týdnu stihnu tak možna rozebrat auto a ano ted už vím co kde a je a umím rozebrat během jednoho dne celou p406 :D old model

[upravil dne 14/7/10 sanko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...