Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nedobija ani nesvieti kontrolka dobijania


21Grams

Recommended Posts

Moja francuzka defka ma zas niecim prekvapila, nedobija, priznam sa nevsimol som si ako dlho nesvieti kontrolka pri starte ale to je v podstate jedno. Ziarovka v budikoch je OK, pri otoceni klucika na tenkom drote k altiku je napatie, ale po nastartovani je na hrubom drote aj na baterke len 12, max 12.8V, ked sa baterka trochu zotavi po starte. Cize altik ziadnu stavu nedava predpokladam, ale preco nesvieti ani kontrolka netusim, nema niekto nahodou nejake rychle riesenie?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vadny je regulator, vobec to nebudi. Cely modul s uhlikmi stoji 70e plus doprava dalsich 10e, samotny regulator sa vyraba tiez, ale nenasiel so ho v ziadnom eshope, opravit to nejde, zaliata sracka s BGAckami bez akehokolvek oznacenia...skratka seriem na to, zhanam druhy altik:D

[upravil dne 14.7.2010 21Grams]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahojte, mam takz problemik, nabita baterka ma 12,5V. Po nastartovani je na alternatore 13,8V a ked meriam na baterke tam je okolo 13V. Pravdepodone mam niekde zle kostrenie. Ak sa mylim tak ma opravte. Druha vec je ye ked som nabijal baterku tak zacala asi tak po 15min. bublat ale nije vsetky komory len 4 a zvysne dve nebublali pocas celeho nabijania. Pravdepodobne je asi uz blizko smrti. A dokonca ked som do nej kukol tak tie platnicky boli dost zdurene . Viete mi potvrdit tieto veci respektive uistit ma ze je to tak? diki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte

Brat ma podobny problem na svojej 306 1,9d. Po nastartovani slabucko svieti dobijanie na pristrojovej doske. Meral som pri nastartovanom aute napetie na baterke namerana hodnota 14,2V. Nabijat nabija,len preco jemnucko svieti kontrolka. Moze byt problem v alternatore? alebo na co sa mam zamerat dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...