Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy s klíšťetem


Stifler

Recommended Posts

No pěkný, pěkný. Tohle téma vidět dřív, tak do lesa nevlezu. Po hrozně dlouhý době jsem byl o víkendu na borůvkách a jeden bastard se mi nejspíš zakousnul kousek za zápěstím. Alkohol nebyl po ruce tak ta mrcha šla nožem. Teď je tam červenej flek. Jenom chci mít čistý svědomí, tak kdybych se tu delší dobu neobjevil, tak na mě zapomeňte. :(:ticho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alergická reakce červéného fleku je normální

spíš dávej bacha na flek, který je vevnitř světlý a okolo rudý i ve spojitosti s bolením kloubů či příznacích běžné silné chřipce

Ten flek se může objevit i jinde na těle, než tě ten sráč kousl! Příznaky chřipky nebo bolest kloubů mohou přijít i za 14 dní - prostě se měsíc hlídej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Já měl boreliózu taky, ale přišli mi na to docela náhodně, spíš asi dobrá lékařka. Asi 2 měsíce mě bolely klouby, šel jsem k doktorovi, ať mi dá něco na klouby, že nejim maso a že cvičim na kytaru, že je mam asi oslabený. No nic nezabralo, bolest sílila, už jsem ani nemohl hejbat rukou, tak tam jdu zas a že mi udělá test na boreliózu, což mi připadalo úplně mimo, protože jsem si nevšiml, že bych za několik let klíště vůbec viděl. A ono to dopadlo pozitivně. Takže bych řekl, že tu nemoc člověk chytí, i když po něm ten sviňák nakaženej jenom leze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...