Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Slovaci z vychodu Kosice kdo ma cabrio?


PatoRS

Recommended Posts

Ahojte skusam ci nahodou niekto nevlastni nejaky cabriolet. Hociaka znacka. Chcel by som to na prekvapko pre kocku. Pozicat na 2-3 hodky v stvrtok poobede. S autom nebude ziadne rally atd... Kolko prejazdim dotankujem a dajaka flaska ktomu abo dohoda. Ak niekto ma a bol by ochotny pozicat bol by som rad . Ozvite sa . poslite cislo na mob spravou a zavolam. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PatoRS, nehnevaj sa, nic proti tebe nemam, nepoznam ta, ale to si naozaj myslis, ze sa niekto najde ?

Ty keby si mal kabriolet a napisal ty sem kvazi neznami clovek s 96 prispevkami ze chce pozicat tvoj kabriolet za flasku tak by si mu to pozical ? Ja urcie nie :)

Ked to auto nahodou rozbijes tak co ? Ako ta kto donuti zaplatit opravy ? Cim to chces garantovat ? Na dobre slovo ? Proste neralne ... Aspom v mojich ociach ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PAtoRS: ve vetsich mestech jsou pujcovny aut... maji tam i kabria...

nebo skoc do peugeotu at ti pujci 308cc.. na zkusebni jizdu... a rekni ze mas xenofobii ze musis jet sam.... :D

takhle ti to nikdo nepujci... viz jak psal Lubk0, sezen si nejakou firmu... co to muze stat 20-50 ecek... a pokud to myslis vazne tak ti ty prachy za to stoji... zkusim ti neco vygooglit..

to je asi caru prez rozpocet.. ale blbe se hleda na slovesku...

http://www.azauto.sk/index/vozidlo/id/128

[upravil dne 13/7/10 Chepp]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...