Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AUTOKELLY SLOVENSKO-první partner klubu na Slovensku


Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...

pipistrel: Tak členský príspevok sa ti už vrátil :D ..

Ja som pozeral autobatériu lebo potrebujem pre priateľku do auta ale majú ju strašne predraženú.. Neviem teda koľko víde po zľave, kartička sa bude ešte len vyrábať.. Vedel by mi niekto zistiť cenu? Lebo v eshope víde okolo 110€ a v AK 155 € :o Jedná sa o autobatériu Varta Silver Dynamic 85Ah (kód VT 585200SD).. Potrebujem len vedieť či sa mi oplatí čakať kým mi dojde kartička alebo ju proste objednám z eshopu. Vopred vďaka :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veducemu som volal nadruhy den,povedal ze to zisti a zavola mi.Zatial sa neozval.Vcera som si ale bol po par malickosti co som si objednal a konecne som donutil pana za pultom overit si to v pocitaci.Samozrejme ze to nasiel,ale nepovedal ani pol slova,ospravedlnenia som sa nedockal.Kam sa podelo stare zname,Zakaznik-nas pan?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
tak a opäť ušetrených 45€ za spojku do toho môjho tátoša :-) a k tomu ešte aj výmena za dobrú cenu (kaper dík);)

Dušanko beriem to ako smozrejmosť pomáhať blížnemu svojmu :D:D:D:Dsom rád že si bol spokojný a dúfam že bude všetko v pohode :papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Navstivil som pobocku v Bratislave.

Povedal som co chcem a vytiahol karticku. Obsluhujuci si pozrel kartu a so slovami Take nieco som nikdy nevidel mi ju podal spat. Kedze na karticke sa uz ICO nenachadza, nemal som ziadne dalsie argumenty. Slusne som podakoval a siel zasa po svojom.

P.S.: na starsej karticke ico bolo, alebo sa mylim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...