Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výkon motoru


třídvířko

Recommended Posts

Zdravim.Chci se zeptat.Dneska mi u 807 nějak začal klesat výkon.Ráno úplně v pohodě,dobrej tah všechno.Čím větší pařák,tím líněji to jelo,asi je to blbost že by to bylo teplem ne?Jak jsem jel z práce,tak jako by turbo ani nešlo či co.Tak nevi,jestli máte někdo s tím nějakou zkušenost,tak prosím o radu......Tak už jsem dojezdil!Rozsvítila se kontrolka diagnostiky a hotovo.Na displei se mi oběvil nápis,něco s filtrem,takže asi naftovej?On to může být asi i vzducháč.Tak na to musim zítra juknout.Pak budu muset do Peugeota aby vymazaly poruchu žě?Jinak všechny nápady vítám.Dík..

[upravil dne 12.7.2010 třídvířko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi děla něco podobneho jak se vypaluje fap tak se nesmim odpichnout z křižovatky jinak se mi vypne motor a po nastartovani se objevi kontrolka a sviti do te doby než se fap nevyčisti a vše neni ok. Motor se vypne kvuli přiliš velkemu tlaku z turba do motoru a nedochazelo by ke spravnym hodnotam aby to zhořelo.takže vyždycky musim jet pijanko točit tak max 22OOotaček a pak vše v poho. ze začatku sem nevěděl co se děje ale 12t km za pul roku mě proškolilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.citroeny.cz/forum1/viewtopic.php?f=38&t=1684

:super

Kdyz meril parametry ten mechanik tak je normalne ze ma motor nizky prutok vzduchu protoze blokace FAPu to omezi kvuli ucpavani.

Kdyz se objevila na dispayi hlaska ohledne \"filtru\"tak je to jenom FAP.

System nezna spinavy filtr nafty.

[upravil dne 13.7.2010 straki007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec. Já už to tu psal několikrát mě to dělalo to, že se po cca. 300 km snížil výkon motoru, rozsvítila se kontrolka motoru, poč. nic nepsal(nebo jsem si nevšim), a, auto 50 km jelo zprdele, pak najednou klid, a,zase 300 atd. Pak jsem začal čepovat jen Agip Dt, najeto +15000km, a, klid. Takže dle mýho nečepovat sračky( nejsem zaměstnancem fi. Agip). Hodně šťasných km :papa:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...