Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 406 new model 66kw HDI Prosím vymazat,díky


D.Benny

Recommended Posts

zdravím vás.scháním váhu vzduchu a čidlo tlaku v sacím potrubí.Dneska sem byl v service na diagnoze a vyskocily tam tyto dve závady P0069 a P0070...Kolísaj mi otáčky pri volnobehu spiš nahoru dolu a porad dokola...Hod te kdyz tak radu diky..nebo tyto dily.:o:super

[upravil dne 28/8/10 D.Benny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no cidlo podtlaku... To sem ani nepocul. A cidlo tlaku, to tez nevim, ze by mala ta 66 kW verzia. Ta 80 kW ho ma na IC.. :myslim

apropo: myslim, ze kolisani tych otacek ma na svedomi stary dobry DRV. Ked je zasrana vaha vzduchu, tak to dobre netaha, pripadne trochu dimi, a ma vyssiu spotrebu, ale zeby kolisali otacky kvuli vahe, to asi sotva...

[upravil dne 12.7.2010 foxo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neviem ci si to pamatam spravne, ale snimac tlaku vzduchu, o ktorom sa tu bavite je prietokomer vzduchu, cize je to iny nazov pre vahu vzduchu, ak sa mylim tak nic, ale myslim ze je to to iste...

Podtlakovy snimac snima podtlak v turbe (tiez sa mozno mylim, neviem ci ho vobec 66kW ma :D)

...a o cisteni vahy vzduchu som pisal na zaklade toho co mu napisala diagnostika ;) ... inak prejav by pasoval na DRV kamarata:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo muze kouknete se na ty chyby co jim to psalo v servizu.Je to vise napsany.Rikal mi ze je to vaha vzduchu(pravda je ze to dymkuje),:myslim,dole pod motorem jako bliž ke kastli ze to je cidlo v sacim potrubi...Kazdej rika neco jinyho.Jeden mekanik mi rekl podavaci cerpadlo tak sem ho vymenil a porad spatny takze fakt nevim..A DRV to je co?kde to vubec je?:myslim:o

A ciim se ma cistit ta váha vzduchu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vaha vzduchu sa musi cistit latkou, ktora rychlo prcha a nenechava op sebe ziadny povlak, preberalo sa tu ze izopropylalkohol (dufam ze si to dobre pamatam :D) je na to dobry, daju sa kupit aj original spraye na cistenie vahy vzduchu, kamarat vahu vzduchu cisti cisticom na brzdy, ja by som sa toho bal ale za vycisti ich mesacne dost a nikto sa zatial nestazoval:D

Zacni jej vycistenim, potom uvidis ci nastala zmena ;) ... a to cidlo dole v sacom potrubi to moze byt to cidlo podtlaku, hmm, ale niesom si isty :mad:, ale urcite sa to v cidlach v motore niekto vyzna;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja nevim.to mi rikal ten manik v servizu ze to je ti cidlo tak nevim....váhu sem cistil cisticem a je to porad stejny.....porad hrkota.....nemate nikdo vahu vzduchu....jestli to je teda taky tim..

Ferry:diky za odpoved,jak si dopadl s autem?

Jo a jeste co je to ten DRV?fakt netusim.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...