Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 407 SW - kontrolka ABS/ESP


Guest Fiktik

Recommended Posts

Často, když i mírně intenzivněji přibrzdím, rozsvítí se mi na malém displeji pod proběhem km přeškrtlý trojúhelník ABS/ESP. Problém se objevuje stále častěji a během jízdy již nezmizí. Většinou zhasne až další jízdu...

Poradí někdo, kde je chyba?

[upravil dne 14/7/10 Fiktik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobný problém. Počas jazdy pri brzdení (raz sa mi stalo aj keď som nebrzdil) sa mi rozsvieti chyba ESP. Ako to bolo v tvojom prípade - mal si tam určite uvedenú aj chybu ABS? Lebo ja mám len samotné ESP. Zadné čidlá mám menené obidva. Mohol by to byť ten spínač alebo niečo horšie? Teda okrem rady choď na dia...

[upravil dne 15.7.2010 Marky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš chybu jenom ESP, tak by závada mohla být vážnější. Měl jsem tuto závadu také a byl to snímač úhlu natočení volantu. To ale bohužel znamená výměnu celého COMu, který u sedanu stojí cca 10000,- a u SW cca 13000,-. Taká to může být snímač odstředivého zrychlení. Ale to jsou vše jenom domněnky. Jedině diagnostika ti řekne, kde je problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si ma nepotešil. Ešte by ma zaujímalo, pri tej diagnostike, je to tam uvedené, že chyba je v spínači (\"nekoherencia brzdový spínač\" alebo niečo podobné) alebo tú chybu treba hľadať opakovaný stláčaním pedálu, alebo ako to vlastne na tej dia funguje, mohol by si uviesť podrobnejšie? Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...