Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 508


gedu

Recommended Posts

Řeknu Vám alespoň trošku proč je tato cen, budu spíše citovat, co mi řekl prodejce

Já jsem to auto kupoval za cenu lehce přes 500tis. Je to docela slušně dovybaveny active. Ale vzhledem k tomu že auto sem koukal je v provozu od 7/2011. Prvotní ceny 508 byli \"vcelku\" malé a tak doslo někdy v období 6 až 7 / 2011 ke zdražování. Já mám 6/2011. A další zdražování bylo teď začátkem roku. Takže to srovnání aut je poněkud zavadejici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj stefano to je presne on.Ja som momentalne v zahranici ale volal tam tato a ze on je nejaky dealer co vozi auta z nemecka ale aj tak by som tomu neveril tej cene je to az podozrivo vyhodna cena.znamy teraz kupoval auto od sukromnika z TT a potom prisli kamarati zeleny a oznamili ze auto je kradnute.tak radsej trochu priplatit a mam istotu.Nevravim ze to nie je seriozny predajca ale ja sa takychto veci obavam.Auto za pol az 3/4 miliona nekupujem kazdy rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ejjj chlapci priznajte sa, ktory z vas ma ciernu 508-cku SW GT ak som si to dobre vsimol tak s KS znackou??? Stretli sme sa dnes rano cca o 07:30 na krizovatke medzi Kauflandom a Hornabchom v KE :) Srdce mi zaplesalo radostou ze sa objavilo dalsie SW GT-cko na cestach v okoli KE :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím , máte někdo Optiway Servis?

Já mám na 3 roky nebo 60000 Km(za 46 000 Kč). Dnes ,jelikož budu mít najeto brzy 20000 km a už mi hlásí PC výměnu oleje, jsem se ptal kdy mám přijet a sdělili mi , že podle jejich počítače mám nastavené serv.kontroly na 30000km .A že neví ,jestli se smlouva vztahuje na zkrácený interval při 20000 Km (ztížené jízdní podmínky). Tak kde jsme? Mi hlásí auto kontrolu (nastaveno z výroby),ale oni mají podle Win nastavenou jinou lhůtu:myslim ? Pokud to bude až ve 30000km ,tak se tato Optiway Servis pěkně prodraží,když vezmu v úvahu,že výměna oleje a kontrola vyjde zhruba na 5000Kč a budou mi dělat jenom dvě během 3 let :o .

Máte někdo podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem uvažoval o tom, že bych si to taky koupil... servisní interval mám nastaveno na 20tis, respektive teď mám necelých 8tis a už mi to hlásí, že výměna bude za xxx kilometrů a xxx týdnu. Já jsem vždy kupoval olej svůj. Mám na 100% jistotu o značce a kvalitě oleje a za 1/2 peníze, respektive příklad... když jsem měl VW byl tam olej Longlife a za výměnu 5 litrů chtěli v autorizovaném servise chtěli skoro 4 tisíce a já jsem ho koupil za necelých 1800kč... takže nevim co se týká toho oleje... ale i zde budu toto praktikovat. zjistím si kolik to bude stát a uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na P 407 jsem si taky kupoval a měnil sám za pár šupek tady:http://www.olejspol.cz/ . Ale když už mám Optiway , tak toho chci využít naplno .Ale pokud to bude až po 30000km ,tak se tato smlouva vůbec nevyplatí ! Poruchy zatím žádné nemám . Připadá mi to stejné jako s pojistkami . Zaplať,ale když mají plnit pojistnou událost ,tak se škubou. Sorry Skuci,ale je to tak .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Danilo: tak nevím, ale na stránkách Peugeot mi to v Optiway Service kalkulátor při zadání 3roky, nebo 60000 km vypočítalo cenu 28.385,- s DPH. Jak u tebe došli k těm 46.000,- Kč?:myslim

Jinak je tam doslovně napsáno : •všechny servisní operace spojené s pravidelnou údržbou vozu dle doporučení Automobiles Peugeot uvedených v servisní knížce.

A v servisce je interval buď 20.000 km, nebo 30.000km. Dle jízdních podmínek. Takže podle mě by se to mělo vztahovat na obojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Danilo: tak nevím, ale na stránkách Peugeot mi to v Optiway Service kalkulátor při zadání 3roky, nebo 60000 km vypočítalo cenu 28.385,- s DPH. Jak u tebe došli k těm 46.000,- Kč?:myslim

Jinak je tam doslovně napsáno : •všechny servisní operace spojené s pravidelnou údržbou vozu dle doporučení Automobiles Peugeot uvedených v servisní knížce.

A v servisce je interval buď 20.000 km, nebo 30.000km. Dle jízdních podmínek. Takže podle mě by se to mělo vztahovat na obojí.

Moje smlouva : datum - 6.5.11.

trvání - 36 měsíců

počet Km - 100 000 - omlouvám se za 60 000 přehlédl jsem

cena 46 564 s DPH

Byla to asi jedna z prvních a taky tomu odpovídá cena :roll. Já si taky myslím,že by to mělo platit i po 20 000Km. Jenže v servise si nebyli jistí . Mají s tím zatím málo zkušeností.Pojedu tam u dvaceti tis. a hotovo a uvidím,co mi řeknou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouze vás chci upozornit na pár věcí.Výměna oleje na 30.000 km se rovná odrovnané turbo na cca 130000 - 150000 km.Podívejte se na tu májku v podobě olejového filtru a musí vám to být jasné.A s tou prodlouženou zárukou máme vlastní zkušenosti s Boxerem.Pokud se vám bude tatáž závada opakovat,třeba kotouče,dvouhmoťák atd, tak tu druhou si již opravíte.Peugeot vám toto neřekne ani nepřizná.A olej měňte max. po 15000 km a nevěřte longlaifům,to by ste tam museli mít filtr velikosti vepřové konzervy.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na P 407 jsem si taky kupoval a měnil sám za pár šupek tady:http://www.olejspol.cz/ . Ale když už mám Optiway , tak toho chci využít naplno .Ale pokud to bude až po 30000km ,tak se tato smlouva vůbec nevyplatí ! Poruchy zatím žádné nemám . Připadá mi to stejné jako s pojistkami . Zaplať,ale když mají plnit pojistnou událost ,tak se škubou. Sorry Skuci,ale je to tak .

s těma pojistkama máš pravdu... ostatně jako všichni... co nejvíce vybrat, co nejméně dávat. Pokud člověk není z branže nebo u sebe nemá někoho, kdo mu poradí tak mnohdy ho pojišťovna oškube úplně na základních věcech... bohužel... bez rozdílu pojišťovny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouze vás chci upozornit na pár věcí.Výměna oleje na 30.000 km se rovná odrovnané turbo na cca 130000 - 150000 km.Podívejte se na tu májku v podobě olejového filtru a musí vám to být jasné.A s tou prodlouženou zárukou máme vlastní zkušenosti s Boxerem.Pokud se vám bude tatáž závada opakovat,třeba kotouče,dvouhmoťák atd, tak tu druhou si již opravíte.Peugeot vám toto neřekne ani nepřizná.A olej měňte max. po 15000 km a nevěřte longlaifům,to by ste tam museli mít filtr velikosti vepřové konzervy.:D:D:D

No já bych ho nejraději měnil i dříve,ale když je v servisce napsáno min.20 000km nebo 1 rok ,tak mě u 15 tis. vyhodí , že mám ještě čas.

S tou Optiway zárukou jste mě překvapil . To mi opravdu nikdo neřekl a ani jsem to nikde nevygooglil :bojim . No jo no,mají to dobře spočtené .Ostatně jako všichni obchodníci - super výhody a super slevy ,,až 80%\" :D:D . Se divím,že jim to ještě lidi žerou .:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Danilo,pokud zkrátíš interval výměny na polovinu,jenom dobře pro motor.Schválně rozeber olej. filtr po těch 15000 km a budeš nemile překvapen.Jo a k té prodloužené záruce.Pokud se ti závada ,jak jsem popisoval výše,bude opakovat byť třeba za rok,tak ti začnou tvrdit,že je vina na tvé straně atd.My jsme to měli u Boxera s dvouhmoťákem/po 70000 km se rozpadl/,a až po upozornění právníkem z nich vypadlo,že je to KONSTRUKČNÍ vada.Ale trvalo jim to hajzlíkům,než to z nich vypadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...