Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Svetla


hawo118

Recommended Posts

Chcel by som sa opytat ze ked vypnete motor tak este stale tam ide prud ze sa daju otvorit okna sklopit zrkadla atd... Ale ked tam este je ten prud a zablikam dialkovymi svetlami tak sa mi rozsvietia xenony a zadne svetla ... k comu je to dobre ci to niesu tie svetla ved ma domov ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hawo118

Takze aj ked ich nemam aktyvovane v menu a urobim to s tymi dialkovymi tak potom mi zhasnu??? :myslim

Áno zhasnú ti, a keď si to aktivuješ v menu tak ti automaticky zostanú zapnuté stretávacie svetlá po vypnutí motora na dobu akú si nastavíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ja by som v tom videl ako prisvietenie keď večer prichádzaš ku autu (si od neho zopár krokov) stlačíš tlačidlo odomykania tak by napr. zaplo hmlovky ako prisvietilo ti priestor pred autom (zišlo by sa niečo podobné aj po stranách auta). To by bolo asi k praktickosti toho rozsvietenia (dajme tomu hmloviek) a keď nič iné tak aspoň na efekt (pre oko).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba si polozit otazku z akeho dovodu to vopchali do audin??? Mne sa to paci a je mi jedno ci koli prisvieteniu alebo efektu. Hlavne ten efekt sa mi paci.

Dufam te sa k tomu vyjadria hlavne tyii najvacsi machriy fora. Ci je to zrealizovatelne alebo nie. Rovnako ako aj corner funkcia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...