Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spravna teplota motoru


Guest hořa

Recommended Posts

Zdravim vas Peugeotaci.Chci se vas zeptat.mam 407Hdi 100Kw.Jak ma spravne ukazovat teplota motoru?ted o vikendu jsem jezdil a docela svizne a teplota mi vylezla na tu prvni carku,co je za 90stupnema.je to tak mozne?v patek jedu do Chorvatska,tak se radsi ptam.jinak kdyz jedu normalne,tak mi teplota vyleze kousicek za 90stupnu.Dekuju za odpovedi:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Je to normálne, kým to nie je v červenom poli niet sa čoho báť. Voda v systéme je pod tlakom preto má vyšší bod varuako 100C.

dakujem pekne:papa:papatak snad v patek nebude takovy parak,kdyz budu vyjizdet.jinak jste mi tady strasne pomohli,diky.po dovoleny se ozvu,jak auto slapalo;):super:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hořa

Původně zaslal: AnotherOne

Je to normálne, kým to nie je v červenom poli niet sa čoho báť. Voda v systéme je pod tlakom preto má vyšší bod varuako 100C.

dakujem pekne:papa:papatak snad v patek nebude takovy parak,kdyz budu vyjizdet.jinak jste mi tady strasne pomohli,diky.po dovoleny se ozvu,jak auto slapalo;):super:papa
A kdyby to bylo v cervenym poli?tak zastavit a nechat to vychladit???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hořa

A kdyby to bylo v cervenym poli?tak zastavit a nechat to vychladit???

jsou-li míněny tyto otázky vážně, pak okamžitě zastav,nech motor běžet cca minutu na volnoběh a pak ho vypni--po dobu té minuty obhlídni pod kapotou motor zda neteče někde voda,zda se točí před chladičem ventilátor atd.,pak asi po 15 minutách zkontroluj stav vody v nádobce (pozor na opaření)

hlavně okamžitě zastav a situaci řeš :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: brade

No jasně! Mně to do červeného pole vletělo - auto začne hlásit ať zastavíš a nezatěžuješ motor. Když se to stane, vypni klimačku :)

Každopádně zkontroluj si, jestli se ti točí ventilátor - mně ne a proto se mi to stalo

ja ten ventylator ani neslysim.Ale kdyz to ma tolik stupnu a chcipnu motor,tak slysim takovy slabounky huceni.Ze by to byl ten ventylator?Dik za odpovedi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste ze zeptam kluci.Pri jaky teplote se zapina ventylator?Abych se na nej mohl podivat,jestli se toci,nebo ne.Jinak jsem to mel napojeny a akorat mi to napsalo,ze mam maly napeti v rele zhaveni.Jinak vse bylo ok.a co kdyby se mi tady ventylator u nas jeste tocil a treba v Rakousku uz ne?tak jsem v hajzlu?To uz asi nikam nedojedu,co?Diky za odpovedi,jste machri tady:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...