Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak na to CD měnič


Roky

Recommended Posts

Zdravim,taková malá otázečka ,chtěl bych připojit cd měnič k origo autorádiu na kazetu peugeot 406 kombi new model.Jak je to náročné co je k tomu potřeba \"kabely\" a popřípadě jaký cd měnič koupit .A jestli to vůbec jde a bude komunikovat s autorádiem.:myslim

[upravil dne 11/7/10 Roky]

[upravil dne 11/7/10 Roky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokkial viem,tak musis kupit cd menic,teraz si fakt nepametam cislo ake tam ma byt,musi byt cd menic tiez z noveho modela, kabel na pripojenie cd menic a radio,nieje to narocne napojit,original je kabel tahany po podlahe,od stredoveho tunela pod spolujazcove sedadlo a tak na cd menic,samozrejme ze pod kobercom.ale da sa jednoducho zapojit popri lavej strane ako konci koberec a zacina umelina,neviem ako sa to vola :) a ked to vsetko napojit,tak ist na diagnotiku a aktivovat cd menic,pokial v tom aute nikdy nebol a to je vsetko,pokial nedas aktivovat cd menic tak ti bude fungovat iba vyberanie cd boxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ho chceš já ho mam i s dálkou nechám ti ho fakt levně ale ten zvuk není to pravé já si ho koupil asi za 1000 aby byl fakt dobrej a je to docela naprt mě se to moc nezamlouvá když to hodně opepřím tak je tam slyšet šum u všech i u těch fakt dost drahých být tebou rači bych to zainvestoval. já mam smůlu já mam old model a tam měnič bohužel nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lord Back

Jestli ho chceš já ho mam i s dálkou nechám ti ho fakt levně ale ten zvuk není to pravé já si ho koupil asi za 1000 aby byl fakt dobrej a je to docela naprt mě se to moc nezamlouvá když to hodně opepřím tak je tam slyšet šum u všech i u těch fakt dost drahých být tebou rači bych to zainvestoval. já mam smůlu já mam old model a tam měnič bohužel nejde

A ten měnič umí mp3 asi ne co??:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Roky

Původně zaslal: Lord Back

Jestli ho chceš já ho mam i s dálkou nechám ti ho fakt levně ale ten zvuk není to pravé já si ho koupil asi za 1000 aby byl fakt dobrej a je to docela naprt mě se to moc nezamlouvá když to hodně opepřím tak je tam slyšet šum u všech i u těch fakt dost drahých být tebou rači bych to zainvestoval. já mam smůlu já mam old model a tam měnič bohužel nejde

A ten měnič umí mp3 asi ne co??:myslim

Myslím že ne jinak já ti psal o tom FM nesmyslu že ho mám měnič nemam kdybych ho měl tak skáču radostí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HonzaZ

Pokud vím, žádný origo CD changer u Peugeotu neumí mp3.

máme stejnej názor ale MP3 se nemůžou rovnat origu CD proto bych volil origo měnič než ten FM blbinec kdo chce kvalitu nemůže mít ten FM vysílač ten je prostě k ničemu a v dnešní době není vůbec žádnej problém udělat z MP3 normální stopu to dovede každej počítač i když je to v tý kvalitě MP3 furt to bude hrát líp než přes vysílač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HonzaZ

Pokud vím, žádný origo CD changer u Peugeotu neumí mp3. Jestli chceš mp3, tak se prodávají zařízení, která se zapojí jako CD changer a přehrávají mp3 z flashky. Např. od Xcarlink apod.

[upravil dne 12/7/10 HonzaZ]

O tom X-carlink jsem přemýšlel,ale bohužel není kompatibilní na muj model 406.Podle diskuze na renault clubu toto zařízení funguje na model 307 a 407

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem se ted zabýval něčím takovým

Původně zaslal: HonzaZ

Kabel si asi budeš muset vyrobit, nebo sehnat na vrakáči, protože pokud vím už se do servisní sítě nedodává. Jinak CD changer by měl mít na štítku číslo 9639692380 a myslím že je to Clarion.

na novej model se dodava ;)

před 14 dny jsem ho bral

[upravil dne 13.7.2010 čakom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

taky jsem se ted zabýval něčím takovým

Původně zaslal: HonzaZ

Kabel si asi budeš muset vyrobit, nebo sehnat na vrakáči, protože pokud vím už se do servisní sítě nedodává. Jinak CD changer by měl mít na štítku číslo 9639692380 a myslím že je to Clarion.

na novej model se dodava ;)

před 14 dny jsem ho bral

[upravil dne 13.7.2010 čakom]

A jak to dopadlo ,funguje to.:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...