Jump to content

Výfuk 2,0 hdi


prca
 Share

Recommended Posts

Ahoj.Objevila se mě díra na koncovém dílu výfuku.Díval jsem se na ceny a jsou v rozmezí 1000-4000kč.Vyplatí se investovat raději vyšší částku nebo koupit ten nejlevnější.Jaké máte zkušenosti.Jakou značku??Dík

Link to comment
Share on other sites

1000,- je obvykle Polsko, Pokud ti stačí výdrž řádově 2 roky tak klidně toho Poláka. U 406 je koncovka velmi snadno demontovatelná, takže proč ne. Já teď měnil střed a zvolil jsem KLARIUS, prostě jsem si obešel Elit, Kelly a Autobenex a koukal na zpracování. Vyhrál tenhle i když to značku neznám, tak uvidíme. Jinak na manželčinu Pandu jsem teď dával Fenno a za ty prachy ( 1000,- ) super. Zpracování a přesnost taky super.

PS: origo 406 má nerez koncovku, druhovýroba většinou jen pozink nebo šopovanou hliníkem. Nicméně můžeš i povodní nerez koncovku uříznout ( roztáhnout - je tam jen nalisovaná ) a dát na ten novej.

Link to comment
Share on other sites

No a kolik si představuješ, že ti ten zadní ( zdůrazňuju zadní ) díl vydrží? Pokud parkuješ venku a jezdíš jako já 40 tis. ročně v létě jako v z zimě, tak moc značek s výdrží 4 a vice let není. Jedině asi origo. Mimochodem takovej pěknej origo z vrakáče ( cena okolo 500,- ) není marná volba, prtože když vypadá slušně vydrží min. tolik co Polák. Navíc klidně můžeš koupit sedan, protože jen stáhneš koncovku - liší se jen délkou.

[upravil dne 11/7/10 koblih69]

Link to comment
Share on other sites

Vem polaka (nejlevnější)já jsm tedˇpořídil komplet celý výfuk(punčocha,trubky,první druhý díl) plus práce za 5400kč. ptal jsem se jaký je rozdíl mezi výfuky a bylo mi řečeno že cena,i renomované firmy dělají z tenčích plechů a jednopláště aby konkurovali cenou těm levnějším

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mnoho kolegu s 2.0 HDi v Xantiich bylo hodne zklamano z vyssiho hluku po namontovani Walkeru a Bosalu. Nic levnejsiho tady v Nemecku nekoupite. Zvuk prirovnavali jako s deravym originalem od Eberspächeru. Ja jsem koupil za 160€ original Eberspächer a jsem spokojen. Ten puvodni vydrzel 10 let.

Kaja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...