Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotřeba fakt super


ozzy56

Recommended Posts

Vrátil jsem se z Istrie a počítám spotřebu--ujeto 1858 km a nalito 105.2 litru nafty (poctivě po hrdlo,PP nemám a ani mu nevěřím:roker,takže podle počítadla na pumpě a pak z flašek po hrdlo)--vyšla mi spotřeba 5.6 litru na sto,převážně po dálnicích,jezdím jen v noci a pod 130 jsem šel málokdy (žena se mnou za to teď nemluví,:()

P.S. údaje jsou pravdivé, čestné pionýrské;), nechlubím se tím, jen jsem překvapený tou spotřebou, když jsem jel skoro pořád mezi 130-170 km--dálnice byla celkem volná...

[upravil dne 12/7/10 ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejnej motor s denní dojíždění po okreskách + samá vesnice je dlouhodobě za 5,8 manželka jezdí delší tratě klidně za 5,5 s plným autem :D. Jednou když jsem jel s kolegou co má blijící děti takový okruh horním Rakouskem tak jsem jel tak plynule, že těch 180 km skončilo za 4,7 ale to už se mi nikdy samotnýmu dosáhnout nepodařilo. Nad 6 se dostávám jen při dovolené v Tatrách, ale to mám denně 15 minut nastartováno abych vyhřál auto.... PP má u mě chybu cca +- desetinu litru - beru vždy plnou a konfrontuju to s počítadlem km. Na takovou spotřebuju jsem se za těch 50 tis. km s novou Oktávkou TDI 66kw nedostal. Takže spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy fakt moc pekny... ja kdyz sem jel s plne nalozenym autem do bulharska tak sem taky dal 5.9l/100km a teze sem pod 130 nesel...

mno jo no... ted se ke mne dostal realny udaj z ochcavky.. ta ma nejakych 55l.... a jde tam dostat okolo 60l... i trosku prej vic... mno a najel s tim prej jezdijou na 1100km... tak tolik najedu ja stejne s 75l nadrzi... po zjisteni vsichni kecaji... a nejednou treba 600-700km.... a to byl sedan pri dvou lidech a s tempomatem.... takze asik tak....

takze ja sem schopen kdyz natankuju uplne moc 80l... tak tech 1200km udelam.... a mam klid... a jezdim bez tempomatu a sviznee. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se musim taky pochlubit. Jel jsem v patek na chalupu a dnes zpatky a jel jsem za uzasnych 6,6 litru. Na benzinovou 2,2 bych rekl, ze to je super spotreba, a jel jsem po dalnici 130 a po okresce 100-120 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Demo

Motory TDI v koncernovych nadautech ani nahodou nejezdi za po 6 litru...

Jako majitel 81 kW kamen s klimou a na pneu 195/65 R15 mezi 6,5 az 7,4 litru...

Bavime se ale o autech stredni tridy...

V rodině máme Toledo 1.9 TDičko 83kW a jezdí dlouhodobě pod 6 litrů...(nějakých 5,6l na sto).....a každej asi víme že Seat je koncernové auto takže se dá jezdit pod 6 litrů ...(olus teda...klimu to má taky....a je to na pneu 215/55 R16)

[upravil dne 11/7/10 KingSpade]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

ja se musim taky pochlubit. Jel jsem v patek na chalupu a dnes zpatky a jel jsem za uzasnych 6,6 litru. Na benzinovou 2,2 bych rekl, ze to je super spotreba, a jel jsem po dalnici 130 a po okresce 100-120 :-)

No když vezmu v úvahu např. Blizzardovu spotřebu v podpise tak se mi to jeví až nereálné. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...