Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotřeba fakt super


ozzy56

Recommended Posts

BoneDaddy a Pe.Tr: to ze mi coupe zere pri klidne jizde 10 litru je normalni, ale celozimni spotrebu v praze mam 8,5 a venku jsem to ted zacal merit a jezdim za 6,5-7 litru pri normalni jizde, verte, neverte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5,8 je pro toto auto na podobných trasách normál. Já měl minulou Francii 5,5 a tuto 6 - oboje na cca 3,5tis km, dálnice 140 na tempomat, pokud to jde.

Jinak ještě zkušenost s autem naloženým nadoraz - 4 chlapi, výbava na týden (stany, cyklistická + horolezecká výbava), 4 kola na střeše, na tempomat 130 směr Garda - výsledná spotřeba 8,2. Ty 4 kola na střeše už jsou sakra znát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo ten automat, ted jsem s tim byli na dovolene v jiznich cechach a najeli jsem pres 800 km a brali jsme do nadrze podle uctenek 62 a 20 litru a vzdy jsme brali do 5 km od rozsviceni se hladoveho oka...

Ja tomu u 2,2 taky neveril, ale pak jsem to zacal vice pocitat a je to tak.

BoneDaddy: Blizzard taky v jednom tematu pise, jak jel citovku a dostal se na 7 litru.... Ono je jet v pohode a drtit to, kdyz jedu v pohode, predjizdim na petku a trosku riskuju, a kdyz to drtim, tak tam dam trojku a roztahnu to do 150 a to ta spotreba je pak urcite jinde. Kdyz s coupe jedu pres chlumec nad cidlinou na sec (Berkoffe dekuji, miss peugeot club pilne posloucha), tak jsem schopen projet benzin za 600, z5 za 250, jde to, je to jen na ridici....

Pe.Tr - i ty umis jet za 10, ale ten motor nam proste nedava moznost :-). vrrrrrrrrrrrrrr___2__vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr____3____vrrrrrrrrrr a to bych mohl pokracovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...