Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čo kúpit


kaper

Recommended Posts

Zdar mam veľkú dilemu skúste poradiť. Mám kamarátku ktorá sa vydala do nemecka a teraz prišla domou a doniesla mi strašne veľa, vecí pre našu budúcu ratolesť. Chcel by som jej niečo kúpit ako vdaku niečo čo by bolo praktické alebo pekné v cene tak okolo 200-300eur. Je to mladá holka ma vlastné byvanie rodinku. Dakujem za nápady a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak marko to ma teda nenapadlo ani vo sne ale dobre som sa zasmial. Asi máš jedno na predaj ked tak pohotovo núkaš. Moja predstava by bola niečo čo by ako žena mala rada bolo by to praktické( a nemyslím tym vybrátor)alebo niečo čo by si vystavila doma a ked by sa na to pozrela pripomenulo by nás je to, ale ked človek nevie ako ma zariadené

Nejakú novinku pomôcku ma malú dcérku 4 roky tej kúpim nejakú hračku. Kamoška je normálna holka 26r. žiadna putka majú tam domček muž je trucker. Ludom čo sa majú dobre sa tažko niečo kupuje.

wooody :Skúús dat typy ako si to kedy vyriešil??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kaper

Tak marko to ma teda nenapadlo ani vo sne ale dobre som sa zasmial. Asi máš jedno na predaj ked tak pohotovo núkaš. Moja predstava by bola niečo čo by ako žena mala rada bolo by to praktické( a nemyslím tym vybrátor)alebo niečo čo by si vystavila doma a ked by sa na to pozrela pripomenulo by nás je to, ale ked človek

nie nemám, žiadne čerpadlo na predaj. Vybrátor ma tiež napadol :roll, ale taký darček sa hodí iba od manžela alebo priateľa (frajera) od ostatných účastníkov je to myslím nevhodné. Inak ma nič nenapadá. Položil si strašne ťažkú otázku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já ji neznám, takže jen těžko radit, ale protože jsem ujetej na hodinky - sám mám cca 20-30 ks v aktivní službě které střídám, tak bych dal kvalitní hodinky. Sportovněji založené dívce Swatch ( dělají se i třeba verze s několika řemínky a tak si vybere podle barvy oblečení ) a nebo decentnější dámě solidní kvalitní automaty. Pokud zvolíš nějakou levnější Švýcarskou značku, nebo kvalitní Japonce jako Seiko či Orient tak se dostaneš do limitu a má dárek, který může být užitečný dalších klidně 20 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: koblih69

No já ji neznám, takže jen těžko radit, ale protože jsem ujetej na hodinky - sám mám cca 20-30 ks v aktivní službě které střídám, tak bych dal kvalitní hodinky. Sportovněji založené dívce Swatch ( dělají se i třeba verze s několika řemínky a tak si vybere podle barvy oblečení ) a nebo decentnější dámě solidní kvalitní automaty. Pokud zvolíš nějakou levnější Švýcarskou značku, nebo kvalitní Japonce jako Seiko či Orient tak se dostaneš do limitu a má dárek, který může být užitečný dalších klidně 20 let.

levnejsi znacka hodinek se snad dostane do 300 EUR?? To sme na Ferrari clube ci co??? :myslim Ja mam za 40 EUR, a slapu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že práve vo výbere značky hodiniek mu radiť nemusíte, určite sa vyzná ktoré sú kvalitné ale ako nápad na darček je to dobré. Už iba zistiť či dotyčná hodinky používa a kaper má vyhraté.

foxo, máš 406ku Peugeota a hodinky za 40 €. Keby si mal to Ferrari tak možno máš takéto hodinky http://www.najnakup.sk/hodinky-panske_omega :D

[upravil dne 11/7/10 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...