Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde jste nabrali špatný benzín/naftu?


Grave

Recommended Posts

Nikdy uz neberu benzin u MAKRA na Stodulkach. Je v nem nejakej bordel. Po jeho poslednim natankovani auto ztracelo vykon, skytalo a na Barrandaku jsem se malem nerozjel ani na semaforech (a brzdil jsem za mnou neci modrou 307ku téměř do další červený) Hnedka jsem nabral u Lukoilu pul nadrze a az po ujeti nejakejch 5ti km zacalo mit zase vsech svejch 100 koni a zaber odspoda, jako driv. Takze bacha!!! :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ono ONO v Praze na Kutnhorské taky za moc nestojí. Po tom, co mi to po tom párkrát zdechlo z volnoběhu tam odmítám jezdit. Sice jsem tam tankoval dlouho a stalo se mi to az posledne, ale na to mam Peggynku moc rad, abych na ni setril a lil do ni nejakej kekel.

BTW, kdyz jsem loni v Prosinci byl ve Francii, kde jsem těsně před Německejma hranicema tankoval francouzskej (domácí :-) ) benzín, jsem projel Německo na jeden zátah a když jsem sjíždel v ČR, tak jsem se nestačil divit, jak to auto táhne jak bejk. To bylo na trojku zátah do kopce, ze to tlacilo do sedacek ... Nevim, jestli to byl subjektivni dojem, ale nevšim jsem si toho jenom já. Nevím, jestli to je naší rafinérkou, ale pak už tak dobře Peggy nikdy nejela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím si postěžovat taky, u nás v Jilemnici - Hrabačově je pumpa GBO a tam mají horznej benzín. Natankovali jsme tam občas do služebního auta, protože u nich máme myčku zdarma a pak když s tim vyjedu (Octavia II 1.8 TSI), tak to hrozně cuká a ani po přidání plynu to nejede (asi to umí vyřadit turbo z provozu :D ), furt to jen cuká a lapá po dechu a začne to trošku fungovat až po zahřátí motoru po ujetí několika km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wooody

včera v ústí na shell natankoval sem 46 litrů Vpoweru benzínu do dieslovýho auta :-D.......

Já jednou do benzína (naštěstí karburátor - Simca 1301 Special) natankoval přibližně stejnej počet litrů nafty. 90% jsem odsál a prodal a dolil benzínem, ale to byly čmoudíky ... a \"ventily\" cinkaly jak orchestra ... ale stejně jsem musel dát novou hlavu ;-)

[upravil dne 11/7/10 Grave]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Musím si postěžovat taky, u nás v Jilemnici - Hrabačově je pumpa GBO a tam mají horznej benzín. Natankovali jsme tam občas do služebního auta, protože u nich máme myčku zdarma a pak když s tim vyjedu (Octavia II 1.8 TSI), tak to hrozně cuká a ani po přidání plynu to nejede (asi to umí vyřadit turbo z provozu :D ), furt to jen cuká a lapá po dechu a začne to trošku fungovat až po zahřátí motoru po ujetí několika km.

Stejnen problem jako u makra. Co to může dělat .. voda ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Grave

Stejnen problem jako u makra. Co to může dělat .. voda ??

určitě to bude vodou. U nás mají otevřené víko u zásobníku na pumpě, takže jim tam prší a lítá tráva. Jeden člověk od nich odjel 100 metrů a už mu to nejelo a pak ve filtrech našli v servisu vodu s trávou :D

[upravil dne 11/7/10 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tesco Benzinka Olomouc.... tragedie sama o sobe.... cuka.. musel sem dotankovat pulku nadze na benzine a bylo to trosku lepsi

Hypernova benzinka... resp. Albert Olympie... Olomouc... benzin a to mi stacilo... jeste ze jenom trosku protoze byla nejbliz... ale vykon auta sel rapidne do kytek.

Lutin mala benzinka... benzin mi ve formanovi cukal jak o zivot.

Drahanovice... skoro sem nenastartoval.. plnej vody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Big Tommy

mezi vysokým mýtem a litomyšlí benzina ONO.benzín levnější o 3 koruny než jinde.podobný jak u prvního příspěvku.cukačka jak svině

Už jsem tam natankoval několik nádrží jak benzínu tak nafty a obě auta jezdí úplně v pohodě. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ústí nad Labem TESCO, v práci jsem dostal nějakej cadhoc šek prý za věrnost, který jde uplatnit v Tescu na pumpě, vzal jsem za litr a autu se moc nechtělo, necukalo, jen bylo línější (normálně beru Lukoil, na ten to jede mnohem lépe), po dotankování Lukoilem v pohodě

Jinak ke francouzskejm palivům...

Bratr byl týden v St.Tropez se Saxem 1.5D :) a na jejich naftu a plnou nádrž najel cca o 200km více. Říkám si, kde je asi chyba :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...