Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kabel ovádání startéru!?!


Břízka

Recommended Posts

Zdravim vás chlapci, sem tady nový a peugeota mam zatím taky krátce ale hned se my vyskytla jedna závada se kterou si již nevím rady.Nejde mě nastartovat resp. cvaká relé a nic startér je funkční měl jsem ho vyndanej ale zjistil jsem že stálý plus mě na startér jde ale nejde mě tam ovládání od spínací skřínky.(ten bílý slabá kabel)TAkže jsem šel nejdříve od psínací skřínky a hned za ní jak je svorka tak tam jsem zjistil že ze spínací skřínky me tam při startování proud jde a dal jíž nevím protože kabel jde do palubovky a z druhé strany jsem zjistil že kabel od startéru k té spojce co je u levého kola je v pořádku ale proud ze spínačky do týhle zásuvky nejde takže to teda znamená že to je někde mezi spínačkou a tou zásuvkou v podběhu?A chci se zeptat jestli je tam někde nějaké relé nebo pojistka na tom drátu protože mě nenapadá kde jinde by se moh kabel porušit a nechce se me prozatim palubovka rozdělávat?Kdybych měl schéms tak je to v pohodě ale nemohu nic takové najít.A omlouvám se pokud se to už někde tady řešilo ale nemohl jsem to nikde najít.Předem díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...