Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klimatizace občas nechladí


Ladman

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Nedávno jsem začal mít podobný problém s klimatizací. Hlavně, když je venku velké teplo tak se občas stane, že po nastartování mi fouká do kabiny teplý vzduch z venku. Nevím zda to s tím souvisí, ale když se delší dobu klimatizace nechytala, tak jsem zkusil změnit směr proudění vzduchu (šipky vpravo na displeji) a najednou začal foukat studený vzduch. Trochu bych to typoval na to, že je tam nějaká klapka, která míchá studený vzduch s teplým na tu správnou teplotu a ta se mi zasekává v poloze, kdy se pouští pouze teplý vzduch z venku. Někdy je také doprovázeno spuštění klimatizace hvízdnutím. Problém je, že nevím jak se ke klapkám dostat a abych nemusel rozebrat celou přístrojovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravím všechny s \"občas\" nefunkční klimou. Jestli chcete tento problém dočasně obejít, tak mě vždy funguje, když po zahřátí auta vypnu motor a vytáhnu pojistku od klimatizace - proběhne restart a klima začne fungovat bez problémů.

Bohuže zatím opravit tento problém se mi nepodařilo a tak si asi udělám \"resetovací\" tlačítko přes pojistku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...